O nas

Krótkie wprowadzenie:

Honly Furniture Company Limited zarejestrowana w czerwcu. z 2009 r., a jego własna fabryka znajduje się w mieście Heshan w prowincji Guangdong w ChRL.

Jesteśmy profesjonalną fabryką mebli ogrodowych, ze szczególnym naciskiem na wysokiej klasy meble z wikliny aluminiowej i aluminiowo-tekstylne, takie jak zestawy do jadalni, stół, krzesło, sofy ogrodowe, leżaki, zestawy barowe i rozkładane łóżka itp., które nadają się nie tylko do aktywności na świeżym powietrzu, ale są również bardzo wygodne do przyjemności w pomieszczeniu.

Mamy wykwalifikowany zespół projektantów i doświadczonych pracowników przeciwko zarządzaniu 5S, więc nasz wyjątkowy design, doskonała jakość i produkty o wysokiej wartości przyniosły nam dobrą reputację na rynku. Nasze produkty są sprzedawane w Europie, USA, Kanadzie, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Rosji, Japonii, Afryce i tak dalej.

Aby sprostać wymaganiom rynku, nieustannie wprowadzamy innowacje, opracowując kolejne nowe projekty. Nasi profesjonalni członkowie, doskonałe usługi, będą jednym z najlepszych partnerów ODM / OEM.


Producent mebli ogrodowych Heshan Honly CO., LTD.

Dodaj : No.53 Jianshe East Road, Tao Yuan Town Heshan City Guang Guangdong , Chiny

Tel. + 86-757-22367599

Faks: + 86-757-22367599

E-mail : ming@fshonly.com


Exhibition hall.jpg

factory working details.jpg
Certyfikat

Owned patent.jpg