Lounge For Garden

Lounge For Garden

Głównym materiałem do tego salonu jest aluminiowy i magiczny rattan z tekstylenem. To nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: seria magicznych rattanów, naturalny styl to cechy tej serii produktów.

Szczegóły produktu

Salonik do ogrodu


图片 4.jpg

salonik do ogrodu

projekt salonu do ogrodu

najnowszy salon projektowy do ogrodu


Model

HLMWL608

Rama

Aluminium

Obróbka powierzchniowa Malowanie proszkowe z obróbką powierzchniową oleju szczotkowego

Materiał

Magiczny rattan / textilene

Rozmiar Φ 215 * 200 cm

Uszczelka

KD, 3 ctn / set.

Korzystanie z tego miejsca

Ogród, patio, altana itp.Cechy produktu:

Główny materiał do tego salon jest wykonany z aluminium i magicznego rattanu textilene . To nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: seria magicznych rattanów , naturalny styl to cechy tej serii produktów. Konstrukcja KD pozwala zaoszczędzić przestrzeń transportową, instalacja jest również bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowym miejscem w tym salonie jest to, że opatentowana pozycja siedząca nie jest zdeformowana. To eleganckie salon nadaje się do ogrodu, patio, altany i tak dalej.Informacje o Honly:

Jesteśmy profesjonalną produkcją najwyższej klasy hotelowej fabryki mebli ogrodowych, nasze główne produkty to: zestawy wypoczynkowe, zestawy stołów, salon słoneczny, huśtawka itp. Aby zapewnić Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie i dobrej jakości usług, nasza konsekwentna trwałość .图片 5.jpg

图片 4.jpg

Hot Tags: salonik do ogrodu
Para:Leżanka na świeżym powietrzu Następny:Szezlong z baldachimem

Zapytanie

You Might Also Like