Metalowe krzesła do jadalni na zewnątrz

Metalowe krzesła do jadalni na zewnątrz

Głównym materiałem tego krzesła jest aluminium i tekstylen z poliamidem. Tkanina tekstylna oddychająca elastyczna, wygodna w dotyku; szybkoschnący, łatwy do czyszczenia, dzięki czemu nadaje się do użytku na zewnątrz. To nowoczesne krzesło nadaje się do kawiarni na świeżym powietrzu i tak dalej.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Metalowe krzesła ogrodowe na zewnątrz


图片 4.jpg

Metalowe krzesła ogrodowe na zewnątrz

Metalowe krzesła do jadalni

fotele jadalne

krzesła do jadalni

Metal dining armchairs


Model

HLAC207

Rama

Aluminium

Materiał

Textilene / poly wood

Rozmiar Fotel : 53 * 60,5 * 87cm
Kolor Ciemny szary

Uszczelka

Krzesła ułożone w stos, 3 szt / ctn.

Korzystanie z tego miejsca

Kawiarnia na świeżym powietrzu itp.Cechy produktu:

Głównym materiałem tego krzesła jest aluminium i tekstylen z poliamidem . Tkanina tekstylna oddychająca elastyczna, wygodna w dotyku ; szybkoschnący, łatwy do czyszczenia, dzięki czemu nadaje się do użytku na zewnątrz. To nowoczesne krzesło nadaje się do kawiarni na świeżym powietrzu i tak dalej.Charakterystyka materiału :

Aluminium , niełatwo skorodowane w środowisku naturalnym, ten materiał ze względu na swoją lekką charakterystykę, powszechnie stosowany do tworzenia ram mebli ogrodowych.

Textilene, płaska powierzchnia, przejrzysta tekstura, gładka i chłodna, doskonała oddychalność. Anty-UV, anti-aging, kolor nie blakną. Jest to wysoka wytrzymałość, trwałe, trwałe. Wodoszczelny, łatwy do czyszczenia, bez specjalnej konserwacji, szeroko stosowany w ogrodach, plażach, kawiarniach na świeżym powietrzu i innych miejscach. Textilene colorful, to powszechnie stosowana tkanina meblowa na zewnątrz.F AQ:

P: Czy mogę zmienić kolor produktu?

Odp .: Tak, kolor ramki, kolor materiału, kolor tkaniny, mamy wybór kart kolorów, klienci mogą wybierać według preferencji.

P: Czy możesz przykleić moją tabliczkę znamionową do mojego zamówienia?

Odp .: Oczywiście, proszę o przesłanie nam swojej tabliczki z nazwiskiem po potwierdzeniu zamówienia. Poza tym możemy pomóc Ci przygotować tabliczkę z nazwiskiem, po prostu wyślij nam swój rysunek lub próbki.

P: Czy możesz zrzucić wszystkie koszty, łącznie z frachtem?

Odp .: Podaj nam swój dokładny adres, a my sprawdzimy wszystkie koszty od naszego spedytora JAK NAJSZYBCIEJ.图片 5.jpg

图片 4.jpg

Para:Nr Następny:Nowoczesne projekty krzeseł do jadalni

Zapytanie