Nowoczesny Bar stołki wzory

Nowoczesny Bar stołki wzory

Głównym materiałem do tego fotela jest aluminium i magiczne rattan z textilene. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria magia rattan, naturalny styl jest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Hokery nowoczesne projekty


图片4.jpg

   

Modern bar stools designs

bar stools

Modern bar stools


ModeluHLMWBC726
RamkaAluminium
Obróbka powierzchniPowłoka proszkowa z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju
MateriałMagia rattan /textilene
KolorCiemny brąz
Rozmiar

55 * 58 * 100 cm

PakowaniaKD,1 szt / ctnn.
40' HQ Quty185 szt
FunkcjeKD
Wykorzystanie miejscaCafe, bar itp.Cechy produktu:

Głównym materiałem do tegokrzesłojest aluminium iMagia rattanz textilene. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu:Magia rattanserii,naturalnym stylujest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta.To krzesło jest najbardziej wyjątkowe miejsce: opatentowany textilene oddychająca siedzącej pozycji, nie zdeformowane.Często zadawane pytania:

P: co to jest powłoka z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju?

A: w proszku z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju jest nowe obróbki powierzchniowej, opiera się na malowanie proszkowe i następnie szczotka niektórych linii ręcznie, wygląda jak słojów drewna.

P: co to jest magia rattan?

O: magii rattan jest nowy rodzaj PE rattan, kształt i kolor bardziej naturalne, więcej soft touch.

Pyt.: Textilene jakie są cechy?

ODP.:Textilene, płaskiej powierzchni, jasne, tekstura, gładkie i fajne, dobre właściwości oddychające. Anty-UV, anty-starzenie, kolor nie blaknie. Jest wytrzymałe, trwałe i długotrwałe. Wodoodporna, łatwa w czyszczeniu, żadnej specjalnej konserwacji, szeroko stosowane w ogrodach, plaże, Kawiarnie na świeżym powietrzu i innych miejscach. Kolorowy, textilene jest tkaniną powszechnie używane meble ogrodowe.图片5.jpg

图片4.jpg

Hot Tags: Hokery nowoczesne projekty
Para:Wypoczynek Krzesła trzciny ogrodowej Następny:Fotele rattanowe odkryty Poly

Zapytanie

You Might Also Like