Odkryty, stołki barowe

Odkryty, stołki barowe

Głównym materiałem to krzesło jest aluminium i textilene z polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria bloom, Płatek typu oparcia jest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. To krzesło jest najbardziej wyjątkowe miejsce: opatentowana konstrukcja posiedzenia nie być zdeformowane. Eleganckie krzesło nadaje się na świeżym powietrzu kawiarni, baru i tak dalej.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Odkryty, stołki barowe


图片4.jpg


outdoor bar stools

modern outdoor bar stools

latest design outdoor bar stools


Modelu

HLFBC723

Ramka

Aluminium

Obróbka powierzchniPowłoka proszkowa z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju

Materiał

Textilene /polycord

Rozmiar

56 * 57 * 108 cm

Pakowania

KD, 2 szt. / karton

Wykorzystanie miejsca

Świeżym powietrzu kawiarnia, baritp.Cechy produktu:

Głównym materiałem to krzesło jest aluminium i textilene z polycord. To jest nasz najnowszy projekt opatentowanego produktu: Seria bloom, Płatek typu oparcia jest Charakterystyka tej serii produktów. KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. To krzesło jest najbardziej wyjątkowe miejsce: opatentowana konstrukcja posiedzenia nie być zdeformowane. Eleganckie krzesło nadaje się na świeżym powietrzu kawiarni, baru i tak dalej.O Honly:

Jesteśmy w profesjonalnej produkcji wysokiej klasy hotel fabryki mebli ogrodowych, nasze główne produkty to: zestawy sofa, stół krzesła zestawy, leżak, swing, itp. Państwu produkty wysokiej jakości z konkurencyjnej ceny i dobry serwis, jest nasz upór spójne.图片5.jpg


图片4.jpg

Para:Pojedyncze tapczany, krzesła Następny:Stołek wysokie krzesła barowe

Zapytanie