Fotele rattanowe odkryty Poly

Fotele rattanowe odkryty Poly

Głównym materiałem to krzesło jest aluminium i poli rattan z textilene. Krzesło z KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla to krzesło jest: opatentowany textilene siedzącej Oddychająca, stabilność wymiarowa.

Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Fotele rattanowe odkryty poli


图片4.jpg


Outdoor poly rattan armchairs

rattan armchairs

armchairs


Modelu

HLWC450

Ramka

Aluminium

Obróbka powierzchni

Powłoka proszkowa z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju

Materiał

Poli rattan / textilene

KolorJasny brąz /ciemny brąz

Rozmiar

60 * 64 * 77 cm

Pakowania

KD, 2 pc/ctn.

StylFotele

Wykorzystanie miejsca

Taras, balkon, ganekitp.Cechy produktu:

Głównym materiałem to krzesło jest aluminium ipoli rattanztextilene. Krzesło z KD projekt, można zaoszczędzić miejsce na transport, instalacja jest bardzo prosta. Najbardziej wyjątkowe miejsce dla to krzesło jest: opatentowany textilene siedzącej Oddychająca, stabilność wymiarowa.Często zadawane pytania:

P: co to jest powłoka z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju?

A: w proszku z szczotkowanie obróbki powierzchni oleju jest nowe obróbki powierzchniowej, opiera się na malowanie proszkowe i następnie szczotka niektórych linii ręcznie, wygląda jak słojów drewna.

Pyt.: poli rattan jakie są cechy?

Odp.: PE rattan, powierzchnia gładka i delikatna, kolorowe. Jest duża wytrzymałość, dobra elastyczność, trwałe. Ponadto, posiada również wodoodporny, ochrony przeciwsłonecznej, pleśni, ćmy i inne zalety, to dobry materiał do produkcji mebli ogrodowych. Wykonana jest z meble, wygodne, łatwe do czyszczenia, oddychająca, łatwe w utrzymaniu.

Pyt.: Textilene jakie są cechy?

A: Textilene, płaskiej powierzchni, jasne, tekstura, gładkie i fajne, dobre właściwości oddychające. Anty-UV, anty-starzenie, kolor nie blaknie. Jest wytrzymałe, trwałe i długotrwałe. Wodoodporna, łatwa w czyszczeniu, żadnej specjalnej konserwacji, szeroko stosowane w ogrodach, plaże, Kawiarnie na świeżym powietrzu i innych miejscach. Kolorowy, textilene jest tkaniną powszechnie używane meble ogrodowe.图片5.jpg


图片4.jpg

Hot Tags: Fotele rattanowe odkryty poli
Para:Nowoczesny Bar stołki wzory Następny:Krzesła do kawiarni

Zapytanie