32 rodzaje tabeli twardości drewna do porównania, aby uzyskać niezbędną wiedzę na temat mebli

- Aug 10, 2017-

  Drewno ma wiele, nadaje się do produkcji mebli twardych drewna jest bardziej odpowiedni do rzemiosła, ponieważ stabilność drewna, meble wykonane przez czas krążenia są długie, a ceny mebli korka w przystępnej cenie. Produkcja mebli, materiału doboru, dobór materiału jest dla miękkiej i twardej kolokacji, gwarantują efekt użycia. Dlatego ważne jest, aby mieć obraz z drewna twardy zegarek, zboża, twardość, kolor jest jasny!

 

Twardość drewna trzech największych drzew różanych, drewna sandałowego longfeng i drewna sandałowego, twardość drewna najniższa w Afryce, lekkie drewno i drewno basswood.

 

Jako wartość porównawcza stosowana jest twardość amerykańskiego czerwonego dębu 1290bf, a trudniejsze drewno jest droższe lub lepsze, na przykład orzech jest miększy niż czerwony dąb, ale cena jest znacznie droższa. Większość twardego drewna jest skarbem, który musi być chroniony.

 

Zapoznaj się z listą twardości drewna poniżej.

 

Jednostkami na rysunku są: Jane (twardość Twardości Janka), metodą pomiaru jest użycie manometru do dociskania do drewna drewna o średnicy 11,28 mm, głębokości kulki stalowej o wymaganym obciążeniu.

a3c798f0a7c2e9a409788aee9cf4d965.jpg

Para:Meble z drewna mango Następny:Nr