5 rodzajów elementów z drewna

- Nov 19, 2019-

Pokrycie drewniane, znane również jako cienkie drewno, fornir, stosowane do dekoracji forniru mebli i innych produktów, jest rodzajem drewna o właściwościach cennych gatunków cienkich fornirów lub materiałów fornirowych. Fornir drewniany i jego przemysł dekoracyjny rozpoczął się w latach 50. XX wieku pół wieku rozwoju ma znaczną skalę.

Szczególnie w ciągu ostatnich dziesięciu lat, w związku z szybkim rozwojem krajowego przemysłu przetwórstwa drewna w ciągu ostatnich dziesięciu lat i szybkim rozwojem branży nieruchomości w ostatnich latach, fornir drewniany jest rodzajem doskonałych materiałów do dekoracji powierzchni, a następnie szybki rozwój Poniżej znajdują się dyskusje na temat znajomości rodzajów kory drzewnej, wyłącznie w celach informacyjnych:


1. Właściwości i cechy naturalnej kory drzewnej :


Różne wysokiej jakości skóry ozdobne z naturalnego drewna w domu, przemyśle dekoracyjnym i innych obszarach mają na celu oszczędzanie zasobów, oszczędność kosztów. Na przykład duża powierzchnia płyty w produkcji mebli może być wykonana z płyty stolarskiej, płyty wiórowej, płyty pilśniowej średniej gęstości, górnej płyty pilśniowej twardej zakryj patyczki skórą drewna ozdoby, aby stać się bezpośrednio ozdobą, i unikaj używania przyklejonej płyty czołowej przykrywającej twarz. Jednocześnie ta dekoracyjna okleina może być używana bezpośrednio jako tapeta lub krawędź uszczelniająca meble. Najbardziej wyróżniającą się cechą jest: tani i delikatny, jakość jest doskonała, a różnorodność wzornictwa, stosowanie proste, poczucie elegancji, nie niszczą szlachetności.


Wood cover


2. Cechy skóry barwionego drewna


EP oznacza skrót ExcellentPanel, co oznacza bardzo piękną i wykwintną drewnianą deskę. Jest to nowy materiał dekoracyjny wykonany z naturalnego drewna po barwieniu i obróbce wad za pomocą zaawansowanej technologii przetwarzania. Kora wykonana z barwionego drewna nazywa się barwioną korą. Pokrycie z drewna barwionego ma następujące właściwości:

(1) Naturalna tekstura: EP barwi naturalną korę drewna, dzięki czemu zachowuje oryginalny naturalny dotyk i fakturę naturalnego drewna.

(2) Zero wad powierzchni: EP eliminuje nieuniknione naturalne wady naturalnego drewna, takie jak tunele czasoprzestrzenne i blizny w procesie obróbki, dzięki czemu powierzchnia jest gładsza i bardziej komfortowa. Jej kolor i połysk jest bogaty, różnorodność ras, konstrukcja jest wygodna, trzeba użyj obróbki lakieru, aby uzyskać bardziej żywy efekt kolorystyczny, a mianowicie.

(3) Zielona ochrona środowiska: PE nie tylko przeprowadza kontrolę produkcji w ścisłej zgodności z krajowymi standardami ograniczonego uwalniania formaldehydu w procesie przetwarzania, ale także unika korzystania z coraz rzadszych zasobów gatunków drzew przy wykorzystywaniu surowców, co jest bardziej przyjazny dla środowiska.


Dyed wood skin features


3. Charakterystyka naukowego i technologicznego pokrycia drewna :


Naukowa i technologiczna powłoka drewniana: ma wykazać, że należy stosować zasadę bioniki, podejmować zaawansowane technologicznie przetwarzanie do zwykłego drewna, rekombinować obróbkę upiększającą i osiągać lepsze wyniki dzięki nowemu materiałowi drzewnemu. nazywa się naukową i technologiczną korą drzewną.

(1) Kolor i połysk są bogate, różnorodność ras: produkt nauki i technologii cienkich wzorów drewna za pomocą komputera, może wytwarzać inny kolor i ziarno, kolor i połysk jest jaśniejszy, wrażenie stereo ziarna jest silniejsze, design jest pełen ruchu i wigoru .

(2) Wysoki stopień wykorzystania gotowych produktów: cienkie drewno high-tech przezwyciężyło naturalne wady naturalnego cienkiego drewna, a produkt nie ma tunelu czasoprzestrzennego, blizny sęków, zmiany koloru i innych naturalnych wad. Ze względu na regularność i konsystencję cienkiego produkty z drewna, naturalne cienkie produkty z drewna nie będą wytwarzać różnych tekstur i kolorów z powodu różnych kłód i partii.

(3) Ogromny potencjał rozwoju produktu: dzięki wdrożeniu krajowych środków zakazujących i polityki ochrony lasów dostępne cenne gatunki drzew zmniejszają się z dnia na dzień, dzięki czemu zaawansowane technologicznie cienkie produkty z drewna zastępują materiały dekoracyjne cenne gatunki drzew.


The characteristics of scientific and technological wood cover(4 dimension Wymiary formatu ozdoby są szerokie: nauka i technologia cienkie drewno pokonało naturalną cienką średnicę drewna ograniczenie przy małej klasie, w zależności od różnych potrzeb może przetwarzać inny wymiar formatu.

(5) Wygodna obróbka: łatwa obróbka i antykorozja, ochrona przed ćmami, ogień (uniepalniacz), odporność na wilgoć i inne zabiegi.Zakres zastosowania pokrycia drewnianego:

1. okleina z drewna jest szeroko stosowana w klasycznych meblach, nowoczesnych meblach płytowych, litej skórze z litego drewna kompozytowego na powierzchni skóry;

2. Fornir drewniany jest szeroko stosowany w wysokiej jakości hotelach, hotelach, restauracjach, kawiarniach, klubach rozrywkowych, willach i innych powierzchniach do dekoracji wnętrz;

3. Okleina drewniana jest szeroko stosowana w dekoracji wnętrz samochodów i luksusowych jachtów.

4.Drewno jest szeroko stosowane w fortepianie, skrzypcach, wysokiej jakości funkcjonalnych instrumentach muzycznych, innych produktach z drewna, okleinie powierzchniowej rzemiosła.

Para:Nr Następny:Jak odróżnić meble z litego drewna lub skórzane