O rzymskich parasol

- Sep 07, 2017-

Roman parasol, znany również jako Roman parasol, ma 360 stopni obrotowe parasol, najpotężniejszym z zewnątrz parasole, które można obracać w kierunku poziomym na tydzień lub o 90 stopni w kierunku pionowym. Cieniu rzymskiej parasol to najbardziej kreatywnych i dorywczo odcień na chińskim rynku w chwili obecnej. Obszar ten jest otwarty pod parasolem, można zorganizować tabeli i krzesło swobodnie; Kierunek ten parasol jest swobodnie się obracać, i szybko blokują światło słoneczne. W porównaniu z innymi parasole, parasole Roman mieć lepszy efekt cieniowania i większy komfort pracy. Roman parasol jest kontrolowana przez uchwyt i jest obrócony i falujący, który jest bardziej oszczędzające pracę.

Roman parasol należy do jednostronnego parasol, ale to w porównaniu ze zwykłymi jednostronne parasol jest charakterystyczne dla parasol przed gradientu jest duże, okolica parasol jest duże, także w związku z tym, ogólna struktura rzymskiego parasol wytrzymały szkielet stałe, ze stopu aluminium, ogólny projekt proste w stylu atmosfery. Tkaniny parasol Roman parasola wykonana jest z materiału grube i gęste, efekt osłona przeciwsłoneczna nie ma sobie równych, tkaniny parasol i parasol kości są organiczną całość, ukazując mi, których dominujący temperament i ogólnie nie dwóch luksusowych temperament.


Rome należy do boku parasol, umbrella, ale to w porównaniu ze zwykłym jednostronne parasol jest charakterystyczne dla parasol przed gradientu jest duże, obszar parasol jest wielki także, również w związku z tym, ogólna struktura solidny parasol Roman solidne, szkielet ze stopu aluminium, ogólny projekt proste w stylu atmosfery. Tkaniny parasol Roman parasola wykonana jest z materiału grube i gęste, efekt osłona przeciwsłoneczna nie ma sobie równych, tkaniny parasol i parasol kości są organiczną całość, ukazując mi, których dominujący temperament i ogólnie nie dwóch luksusowych temperament.


Para:Pięć minut, aby zrozumieć, meble na zamówienie Następny:Uszczelnienie spoin