Zalety stosowania środka do konserwacji drewna na zewnątrz

- Jun 17, 2019-

Remont domu zawsze był w środku, a renowacje na zewnątrz łatwo przeoczyć, zwłaszcza na balkonach zewnętrznych. Niektóre osoby, które są tym bardziej zainteresowane, wybiorą niektóre kolorowe płytki podłogowe, ale w każdym przypadku płytki podłogowe dają ludziom poczucie, że są zbyt zimni i mniej komfortowi. W rzeczywistości jest teraz inna opcja, a balkon jest również położony na podłodze. Zewnętrzne drewno antykorozyjne jest o wiele bardziej idealne niż płytki podłogowe w tworzeniu ciepłej atmosfery w domu.

30 lat żywotności

Drewno antykorozyjne ma wyjątkowo długą żywotność, która może wytrzymać wiatr i słońce na zewnątrz i jest związane z jego przetwarzaniem. Jak powstaje środek do konserwacji drewna? Mówiąc najprościej, drewno jest przetwarzane w zamknięty zbiornik ciśnieniowy antykorozyjny, a środek antykorozyjny jest wtłaczany do wnętrza drewna przez podciśnienie. Środek konserwujący wnika w tkankę komórkową drewna i może być szczelnie połączony z włóknem drzewnym, aby uzyskać ochronę przed korozją. cel, powód.

Aby środek konserwujący mógł skutecznie przedostać się do drewna, samo drewno zostało również specjalnie osłonięte. Na przykład rosyjskie drewno, takie jak Pinus sylvestris var. mongolica i europejska sosna czerwona mogą być ściśle łączone z konserwantami, dzięki czemu mogą być stosowane przez 30 lat.

Konserwanty są kluczem

Drewno antykorozyjne jest przetwarzane przez konserwanty, a konserwanty są szkodliwe dla organizmu ludzkiego. Bezpieczniej jest wybrać środki konserwujące do przetworzenia. Są to najbardziej interesujące problemy dla konsumentów. Wczesne środki do konserwacji drewna stosowały środki konserwujące do drewna CCA-C i B. Chociaż ten rodzaj środka konserwującego ma pewną toksyczność, jest mniej szkodliwy, ponieważ jest stosowany tylko na zewnątrz. Obecnie pojawiły się środki konserwujące do drewna ACQ-D, C, B. Drewno antykorozyjne przetwarzane przez ten środek konserwujący jest przyjazne dla środowiska, a jego toksyczność jest znacznie zmniejszona. Możesz go kupić z pewnością.

Zalety środka do konserwacji drewna

Antykorozyjne, przeciw roztoczom, jak sama nazwa wskazuje, drewno antykorozyjne ma oczywiście działanie antykorozyjne, więc będzie stosowane jako materiał na podłogi zewnętrzne. Podłoga z drewna antykorozyjnego może skutecznie zapobiegać erozji drobnoustrojów i zapobiegać owadom, będąc jednocześnie wodoodporna i antykorozyjna, dzięki czemu może wytrzymać surowe warunki na zewnątrz bez zwracania uwagi.

Jednakże, jako środek do konserwacji drewna na zewnątrz, jego własna rozszerzalność cieplna i kurczenie się nie były specjalnie kontrolowane, więc deformacja jest poważniejsza. Podczas układania antykorozyjnych podłóg drewnianych, zazwyczaj konieczne jest wykonanie podłogi z przerwami, a można ją rozłożyć jak wgłębienie i można ją otworzyć w dowolnym momencie, aby ułatwić czyszczenie lub zbieranie rzeczy.

Anticorrosive wood


Para:Badanie wykorzystania nowych materiałów w meblach ogrodowych Następny:Aluminium Stop tarciowe z przemieszaniem spawania (FSW)