Technologia przetwarzania aluminium

- Mar 27, 2018-

1. Obróbka blach

Proces ten jest głównie poprzez płaskie płyty po cięcia, składane, gięcie, spawanie, szlifowanie i inne procesy, aluminiowych do budowy wymagany kształt i rozmiar.

2. spray powłoka

Natryskiwanie jest spray Paint na gotowych blach. Natryskiwanie jest podzielone na dwa rodzaje, jeden jest natrysk ręczny, a druga jest maszyna oprysków. Rozpylanie maszyna jest na ogół tylko nadaje się do regularnych płyt, ale tego rodzaju aluminium okleina używane mniej w praktyce, a większość krajowych producentów za pomocą ręcznego natrysku.

3. przetwarzanie i formowania

Aluminiowa płyta kurtyna ściana przetwarzania przyjmuje wysokiej jakości wysokiej wytrzymałości stopów aluminiowych, jej typowych grubości jest 1.5, 2.0, 2.5, 3.0 MM, model 3003, i to Państwa H24. Maksymalny rozmiar konwencjonalnych materiałów jest 1220 mm × 2440 MM. Jego struktura składa się głównie z paneli, żeber i narożniki. Narożniki mogą być wygięte lub stemplowane bezpośrednio z panelu lub narożniki można nitowane na małe krawędź panelu. Żebra są podłączone do spawania śrub za Radę zrobić to solidną całość.

blob.png

Para:Jakie są zalety połączenia spawanego Następny:Jaka jest różnica między odkryty drewna z tworzyw sztucznych oraz środków konserwujących drewno