Wydajność i przeznaczenie aluminiowego Trussa

- May 25, 2017-

W budownictwie strukturalnym Wielu urządzeń, od urządzeń oświetleniowych do dużych imprez wewnętrznych lub zewnętrznych, aż po rzeczywiste elementy systemów pokryć dachowych służących do podtrzymywania ładunków dachowych. Te elementy podpierające wykonane są w całości z pustych rur aluminiowych, które mogą mieć kształt cylindryczny lub kwadratowy. Strukturalnie rzecz biorąc, kształt cylindryczny bardziej sprzyja strukturom nośnym. Aluminiowe prace kratowe są wykorzystywane w wielu miejscach, niż większość ludzi zauważają, od zwykłych wystaw w fasadach sklepowych lub na świeżych festiwalach aż po konstrukcyjne systemy pokryć dachowych, aby obsługiwać oświetlenie w miejscach koncertowych.

System kratownicy & nbsp; Połączone szeregu szelek prowadzących zarówno pionowo, jak i ukośnie ułożonych, aby podtrzymywać dowolny typ obciążenia ważonego, niezależnie od kierunku siły obciążenia na system kratownicy. Konstrukcja tych aluminiowych systemów kratownicowych sprawia, że są one uniwersalne, jak każdy materiał, a bardziej wszechstronny niż wiele innych. Istnieje wiele różnych serii lub wartości w systemach kratownic aluminiowych, od lekkich obowiązków do ciężkich, bardziej strukturalnych, z różnymi możliwościami i ocenami wagi dla każdej klasy systemu.

Gdy zastosowanie systemu kratownic aluminiowych jest tylko do celów dekoracyjnych i nie wymaga żadnej wytrzymałości konstrukcyjnej, system kratownicy jest zwykle dwoma System drabinkowy. Na ogół składa się z dwóch głównych stanowisk wsparcia. Stanowiska są ze sobą połączone przez rozłożony system członokształcący.

koszt różnych systemów kratownicowych aluminium zależy bezpośrednio od projektu pożądanej struktury. Ile z każdego innego typu sekcji jest potrzebne również wpływa na koszty, a także producenta, który dostarcza systemu. Najlepsze rezultaty są często uzyskiwane dzięki badaniom, umożliwiając konsumentom określenie najbardziej rozsądnej podaży.


Para:Metoda projektowania i typ projektu bionowego Następny:Kierunek rozwoju malarstwa