Aplikacji z wodoodporną powłoką

- Sep 18, 2017-

Wodoodporną farbą jest odporny na działanie wody lub całkowicie wodoodporne i mogą być używane wewnątrz domu w piwnicach lub łazienką lub używane poza domem na obiektów, takich jak łodzie, birdbaths lub zbiorniki wody. Często jest wykonana z lateksu, oleju lub betonowej podstawy, które zapewniają silne wodoodporną warstwą. Rodzaj użytej farby zależy gdzie jest stosowana i jak dużo wilgoci należy utrzymać. Wewnątrz domu często jest używany na powierzchniach z betonu lub drewna.

Wewnątrz domu ta farba jest często używany do ochrony ściany w łazience lub w piwnicy z wyciek lub wilgoci. Po zastosowaniu do cementu ścian w piwnicy, może pomóc uniknąć wycieków wody oraz w wyniku uszkodzenia domu Fundacji. Z kolei to również może zapobiec uszkodzenia, które mogą prowadzić do kosztownych napraw.

Wodoodporną farbą jest często używany w łazience, ponieważ zapobiega wilgoci seeping do ściany. Te farby są wybierane po prostu ponieważ zwykłej farby nie będzie stać również do wilgotnych warunkach, spowodowane przez częste prysznice, kąpieli i systemem wody w zlewie. Głównym celem farby jest utrzymać wilgoć w łazience. Jeśli wilgoć dostaje się do ściany, następnie pleśń lub pleśni mogą gromadzić się, powodując nieestetyczne plamy i tworzenia potencjału dla problemów zdrowotnych, jak również.

Wodoodporną farbą nie może naprawić wszystko na własną rękę, jednak. Żadnych pęknięć w ścianie piwnicy lub innych otworów w okolicy: Armatura łazienkowa, na przykład, muszą być zamknięte. Podobnie jak inne farby wodoodporny wersje muszą być stosowane do czystej, suchej powierzchni aby przylegać prawidłowo. Jeśli to konieczne,osuszacz powietrzamogą być uruchamiane przez kilka dni obniżyć wilgotność.

Innym typowym zastosowaniem dla wodoodporną farbą jest na ścianach w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Przedpokoju domu jest dobrym miejscem dla wodoodporną farbą, bo to może być łatwo oczyścić. Odcisków dłoni od dzieci lub brud na ścianach również może być off więcej łatwo czyścić. Farba zawiera zabezpieczenia powierzchni, która utrzymuje farby od spadając, gdy jest czyszczone.

Farby epoksydowe są typu ciężkiego z wodoodporną farbą używane łodzie, wyposażenie i zbiorniki, np. Te farby zawierają silne substancje chemiczne, które ochrony obiektu, gdy jest zanurzona w wodzie. Farby epoksydowe mają zdolność silnego uszczelniacz, jak zwykle zawiera nie rozpuszczalników i będzie utrzymywać ich grubość, jak one suche. Niektóre farby epoksydowe są tak trwałe, że oni nawet może być stosowana pod wodą.


Para:Oleju Teak Następny:Pięć minut, aby dowiedzieć się o gold teak