Okl brzoz

- Oct 14, 2017-

Fornir brzoza jest produktem drewna wykonana z brzozy.Brzozysą dość zróżnicowane i w rezultacie kolor, tekstura i ziarna okl brzoz może się znacznie różnić. Kiedy ludzie zakup okleina brzozowa, można zdecydować się na kilka różnych stylów i ważne jest dla ludzi, aby sprawdzić, czy wszystkie forniru w ich kolejności, i najlepiej zeby wszystkie okleiny muszą w tym samym czasie, aby zapewnić spójność.

Licówki w ogóle są wykonane przez cięcia, krojenia lub golenia drewna w bardzo cienkich blach. Cienkie arkusze drewna są nałożony na grubszy podkład i używane na takie rzeczy jak meblarstwa, liczniki, szafki, i tak dalej. Ludzie wykorzystują okleina gdy lasy są bardzo drogie, co trudno jest stać na lite drewno, lub lasy są atrakcyjne, ale zbyt delikatne, aby być używany jako części stałych, wymagających silniejsze poparcie, zapewnienie wsparcia dla drewna.

W zależności od tego, jak drewno jest cięte okl brzoz mogą mieć różny wygląd. Niektóre kawałki deemphasize słojów drewna, tworząc bardziej równomierny wygląd, podczas gdy inni pracują z ziarna, aby utworzyć więcej okleina patrząc głęboko nakrapiane i ciekawe. Jasny okleina brzozowa może być korzystne dla prosty, uproszczony, nowoczesne wzory, natomiast bardziej teksturowanej licówki mogą być odpowiednie dla stylu rustykalnym lub bardziej naturalny wygląd.

Niektóre techniki cięcia skutkować ZAMKNIĘTA ziarna z jednej strony drewna i ziarna większe, bardziej otwarte, po drugiej stronie. Jest to ważne do rozważenia, kiedy instalacja okleina, jak to jest ważne, aby zapewnić, że wiele części pasują do siebie ściśle. Konsumentów mogą zdecydować się na produkty fornir, które są surowe, bez zabiegów, lub produktów, które mają klej podszewek,lakierpowłoki i innych kończy się tak, że okleina będzie gotowy do użycia, po jego zamontowaniu. Okl brzoz można także nabyć w formie solidne kawałki drewna, które mają już fornirowane, tak, że ludzie po prostu trzeba zebrać je.

Brzoza mogą być złote i światła, blady biały, ashy, lub ciemniejszy i bardziej brązowy, w zależności od tego, co nibybrzozabył używany, jak fornir zebrano i jak został obsłużony. Ludzie powinni się zastanowić typ wykończenie, które chcą; brzoza Ashy, na przykład, może wyglądać blady i umyć się w pokoju blady. Innym zjawiskiem jest efekt, który miał zakończyć. Jeśli ludzie są wykończenia własne okleina, oni powinien dostać dodatkowej sztuki używany jako pasek próbki do testowania różnych wykończeń aby zobaczyć, jak zmienia się kolor drewna.


Para:Wpływ minimalizmu na chiński projekt meblowy i jego wydajność Następny:Jakie są korzyści z lakierem?