Charakterystyka zwęglonego drewna

- Jun 27, 2019-

1. Czysty naturalny, czysty zielony, bez zanieczyszczeń

Podczas całego procesu obróbki drewno styka się tylko z parą wodną i gorącym powietrzem, bez dodawania żadnych odczynników chemicznych, zachowując naturalny charakter drewna.


Oczyść powietrze

Zwęglone drewno, jak sugeruje jego nazwa, ma pewne specjalne funkcje węgla po wysuszeniu i obróbce. Może absorbować zanieczyszczenia w powietrzu i filtrować powietrze, aby poprawić warunki oddychania ludzi.


3. Super stabilność środowiska

Podczas procesu wysokotemperaturowego karbonizacji reorganizuje się czynnik hydrofilowy wewnątrz drewna, co zmniejsza punkt równowagi absorpcji wilgoci drewna, powszechnie znany jako „mokra linia”, na którą otaczające środowisko nie ma łatwego wpływu. wiadomo, że ma zastosowanie do wszystkich rodzajów produktów z drewna.


4. Wysoka odporność na korozję

Podczas procesu karbonizacji drewna większość grzybów i wszystkie owady w drewnie są zabijane w powietrzu o wysokiej temperaturze. Tymczasem w warunkach wysokiej temperatury składniki odżywcze w drewnie ulegają złożonym i drastycznym zmianom chemicznym i ulegają degradacji lub rekombinacji, co może spowodować, że żyjące grzyby giną z powodu utraty podtrzymujących życie składników odżywczych. Oznacza to, że drewno nie będzie spleśniałe po karbonizacji.


5. Wspaniały kolor drewna, zmiana pojedynczego koloru pojedynczego gatunku

W procesie karbonizacji wewnętrzne i zewnętrzne ciepło drewna jest jednolite. Pod wpływem wysokiej temperatury zmienia się kolor fizyczny - kolor drewna pogłębia się i można go porównać z tropikalnym i tropikalnym cennym drewnem, aby poprawić ogólny smak środowiska.


6. Łatwe do malowania i konserwacji

Zwęglona powierzchnia drewna bez żywicy i innych składników oleistych, łatwa do malowania. Przetwarzanie również nie ma wad powierzchniowych. Jest więc dość łatwy w instalacji i obsłudze.


Para:Użyj środowiska mebli ogrodowych Następny:Materiały do produkcji mebli na zewnątrz