Chiny na zewnątrz przemysłu meblarskiego status quo

- Jun 05, 2017-

Usługi nie są niechlujne

Konkurencja przemysłu meblowego jest coraz bardziej intensywna, wszystkie przedsiębiorstwa są w walce o projekt, styl, rabat. W rzeczywistości cena, projekt jest ważny, usługa jest również niezbędna. Względnie mówiąc, jeśli cena dwóch jest prawie taka sama, ale jakość Twojej usługi jest dobra, na pewno będę wybrać punkt, ponieważ jako długoterminowe korzystanie z mebli meble ogrodowe, a nie tak łatwe do wymiany, krewny Projekt pre-sale Usługi serwisowe i serwisowe powinny być przestrzegane. Obsługa przed sprzedażą Po każdym biznesie chodzi tu o ulepszanie szczegółów usługi, a także dostosowanych do indywidualnych potrzeb, do najbardziej odpowiednich mebli ogrodowych, a także do poprawy mebli ogrodowych po sprzedaży różnych Problemu. W przemyśle dzisiejszym nie ma poczucia producentów usług i dealerów jest bardzo trudne do opanowania, czy meble muszą być zgodne z zasadą klientów Huyou jest marka zrobić podstawowe, nie mieszają się z klientami, nawet Jeśli masz sukces, ale to niebezpieczeństwo jest zawsze tam, nie wiesz co wybucha bomba, czy też uważaj na. Niewłaściwość firmy spowoduje, że dealer zostanie odwirowany.

Zielona produkcja zdrowego długiego pobytu

Wraz z poprawą jakości życia osób wymagania są Nie tylko praktyczne tak proste, nowoczesne ludzie zwracają uwagę na zdrowie, przecież ciało jest stolicą rewolucji, jeśli kapitał nie jest, co będzie zamek w powietrzu. Meble ogrodowe nie stanowią żadnego wyjątku, ochrona środowiska na naszych oczach.

Szczególnie w zanieczyszczeniu powietrza w Chinach, zanieczyszczeniu ziemi, zanieczyszczeniu wody i innych zjawiskach nadal są poważniejsze. Meble ogrodowe w Chinach jako pierwszy duży produkcji, produkcji mebli ogrodowych wymaga wytrzymałości materiałów ochrony środowiska, głęboki wpływ na jakość w Chinach jest dobry czy zły. Chcesz stworzyć zielony umysł z meblami dla konsumentów, wybierz bardzo dobrą powłokę ochronną środowiska.

Platforma elektroniczna jest niezbędna

Według dziewięciu materiałów budowlanych Sieci, aby zrozumieć wiele przedsiębiorstw zaczął zrobić jedno rozszerzenie marki, aby ogólnie na zewnątrz meble, niestandardowe obszary, żółty zrobić takie rozszerzenie, przede wszystkim przedsiębiorstwa muszą mieć strategiczne myślenie, musi mieć takie myślenie, Aby to zrobić , Które można dziś osiągnąć.

E-commerce, marketing WeChat, duży marketing danych ... ... rozwój mobilnego internetu dla firm z branży meblarskiej, aby tworzyć większe możliwości, jak zrozumieć i racjonalnie wykorzystać Stał się obecną konkurencją biznesową nie można zignorować części. E-commerce jest nieuchronnym sposobem na handel meblami, aby stworzyć bardziej pogłębioną usługę, przedsiębiorstwo będzie coraz większe, mieć więcej nadziei na własną koncepcję życia rodzinnego.


Para:Przyczyny spawania wada Następny:Wydajność materiałów z tworzyw sztucznych z drewna