Pielęgnacja czyszczenia mebli ogrodowych

- Apr 29, 2020-

Począwszy od przełomu wiosny i lata, przyjemny klimat, wolne popołudnie zapraszają przyjaciół na czacie z herbatą w ogrodzie, tymczasem bardzo wygodnie jest cieszyć się co 5 do 10 miesięcy, większość rodzin preferuje spędzanie wolnego czasu na balkonie, tarasie lub w ogrodzie na dachu, różni się od wewnątrz, takie jak czyszczenie i konserwacja mebli ogrodowych, mają również inne metody i standardy, dziś czas na zaoferowanie praktycznej metody czyszczenia mebli na zewnątrz i konserwacja.


Drewniane stoły i krzesła


Gdy pogoda na zmianę Chun Xia, meble z drewna na zewnątrz mogą szczotkować odpowiedni olej z drewna tekowego, aby chronić powierzchnię lakieru, zapobiegać pod wpływem promieni słonecznych i erozji deszczowej powodować uszkodzenia, charakter drewna jesionowego, nadal może zapobiegać gniciu, a ponadto , w niektórych funkcjonalnych powierzchniach mebli niektóre zapobiegają promieniowaniu ultrafioletowemu, a także mogą skutecznie zapobiegać uszkodzeniom i skutecznie tracić kształt.


Jeśli efekt świeżej warstwy oleju nie jest dobry, można rozważyć nałożenie niewielkiej ilości miękkiego piasku, a następnie niewielką ilość wosku lub szczeliwa w celu utworzenia warstwy ochronnej, może skutecznie zapobiegać bezpośredniemu działaniu promieni słonecznych lub erozji deszczowej spowodowanej uszkodzeniem przez deformację.


Cleaning care wooden outdoor furniture

Woskuj drewniany stół piknikowy na zewnątrz


Czyszczenie i ochrona MAT na zewnątrz ---


Według oceny doświadczenia, wczesnym latem wczesnego lata, w wyniku przycinania roślin, czynników przenoszenia pyłku, powietrze często unosi różne kurz, dlatego konieczne jest często czyszczenie zewnętrznej wkładki z włókna. Jest to zwykle czyszczone (za pomocą miękka szczotka), odkurzyć i, w razie potrzeby, umyć pistoletem ciśnieniowym, aż będzie tak czysty, jak nowy. Zwykle jest pokrowiec lub mata zewnętrzna umieszczona w chodniku może odpowiednio zmniejszyć częstotliwość czyszczenia, mata rozkładająca się na tarasie dziedziniec musi często odkurzać. Zwykły besmirch może użyć esencji do mycia naczyń, aby połączyć boraks i mieszankę wody, aby czyścić, szorować wodą, matę, która przylega do dużej ilości pyłku i uparty besmirch chce używać wody z mydłem, wkładać pistolet ciśnieniowy, zwiększać ciśnienie mgiełka wodna z szorowania, dobry efekt czyszczenia jest dobry. Mata brzegowa zlewu w wyniku cierpienia wody basenowej i deszczowej, aby wspólnie erodować, ponieważ wymaga to dokładniejszego mycia. Ponadto przed czyszczeniem można przetestować w niewielkiej części Obszar na macie, aby uniknąć całego złomu maty z powodu niewłaściwego wyboru detergentu.


Brezentowe krzesło i oparcie

Jeśli okKrzesło nvas można zdemontować, płótno można zdjąć i umyć pralką, zwrócić uwagę, nie suszyć, a następnie odłożyć, należy je zamontować bezpośrednio na krześle po umyciu, naturalne suszenie powietrzem, aby skutecznie zapobiec deformacja marszczenia płótna.


Canvas chair and back

Jeśli można 0010010 # 39; t zdemontować, może najpierw przykleić mydło myjące szczotką wełnianą, szorować kilkakrotnie płótno z przodu iz tyłu, następnie dokładnie spłukać czystą wodą, następnie wstać na krześle w naturalny sposób wysuszyć powietrzem, unikać metalowa część do rdzy.


Białe plastikowe krzesło

Aby użyć łyżki płynu do mycia naczyń do 4 litrów wody, wymieszaj równomiernie pianką gąbczastą lub miękką szczotką zamoczoną w smarze na plastikowym krześle, po 15 minutach kilkakrotnie wyszoruj szmatkę, na koniec umyj wodą dokładnie, naturalne suszenie powietrzem, uwaga, kolorowe plastikowe krzesło nie nadaje się do tej metody.


Kolorowe plastikowe lub żywiczne krzesła

Umyj kolorowe plastikowe krzesło, aby móc używać tylko zwykłego środka czyszczącego i czystej wody, oświetlenie słoneczne i element pogodowy mogą powodować blaknięcie krzesła, czysta konserwacja jest kluczowa. Zazwyczaj używaj miękkiej bawełnianej szmatki lub gąbki, zanurzaj zwykły środek czyszczący, delikatnie i wielokrotnie krzesło wewnątrz i na zewnątrz wyczyść wacikiem, oparcie krzesła w kształcie siatki można również spryskać najpierw wewnątrz i na zewnątrz środkiem czyszczącym, szczotkować miękkim włosiem szczotkę besmirch wewnątrz otworu z siatki, dokładnie spłukać dużą ilością wody, w końcu ponownie zasuszyć suchą bawełnianą szmatką jest wyczyszczony.


Aby zachować kolor i połysk plastiku lub żywicy, krzesło jest jasne, może utrzymać wosk, przy użyciu miękkiej bawełnianej szmatki lub woskowego narzędzia nawet kicz, naturalne wyschnięcie na powietrzu, ponownie zetrzyj zbędny wosk.


Colored plastic or resin chairs


Ponadto regularne czyszczenie może sprawić, że krzesło będzie czyste i wygodne, piękne i trwałe, zaleca się czyszczenie co trzy miesiące.


Czysta osłona przeciwsłoneczna

Najpierw odłóż parasol, umieść go pionowo, zdmuchnij kurz z powierzchni powierzchni za pomocą suszarki do włosów, przetrzyj plamy na parasolu gorącą wodą z mydłem, a następnie pozostaw parasol do wyschnięcia.


Metalowy stojak na parasole może zanurzyć się w miękkim ręczniku w gorącym waciku z mydłem, ponownie dokładnie spłukać czystą wodą, wytrzeć do sucha suchym ręcznikiem, nie używać środka czyszczącego zawierającego żrący lub wybielający środek, może to spowodować uszkodzenie powłoki powierzchniowej.


Clean sunshade

Aby uzyskać parasolkę na powierzchni formy, musisz użyć wybielacza i mieszanki detergentów, wymieszać z konewką, spryskać płynem czyszczącym formę i odstawić na 10 minut po kilkakrotnym użyciu miękkiej szczoteczki dokładnie wyszorowanej, ponownie zabrać woda jest całkowicie spłukiwana, uparte plamy pleśni, jeśli trudno jest ją wyczyścić i powtórzyć powyższe kroki, finał będzie parasolem naturalnie suchym na słońcu.


Naturalne meble z wikliny

Po zdjęciu pokrowca na meble, najpierw zdmuchnij kurz z powierzchni dmuchawą i pyłkiem, ponownie oczyść szczotki z resztek, cany tworzy część, która często zawiera dużo zęz, po przeszukaniu może ponownie zająć duży odkurzacz, aby pochłonąć zwiotczałe, aby nie dotknąć wodą po przyklejeniu do powierzchni wikliny.

Spryskaj roztwór wodorotlenku 2: 1 pistoletem wodnym na wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni mebli z wikliny, szoruj wiklinę gorącą wodą z mydłem zanurzoną w gąbce, aż powstanie piana, pozwól wodzie z mydłem całkowicie zanurz się w wiklinowej powierzchni, głęboko w szczelinę splotu.


Natural wicker furniture

Użyj pistoletu wodnego pod ciśnieniem, aby spryskać dużą ilością czystej wody, aby dokładnie spłukać meble w każdym miejscu, następnie wytrzyj do sucha miękkim suchym ręcznikiem, aby zapobiec deformacji miękkich włosów z wikliny, należy je umieścić w suchym, wentylowanym miejscu po 24 godzinach, po prostu mogę od nowa przykryć tkaniną meblową.

Teraz, gdy poprawa warunków mieszkaniowych, wiele rodzin oprócz balkonu ma również więcej przestrzeni na zewnątrz, takich jak ogród na zewnątrz, sprytna kolokacja niektóre meble w tego rodzaju przestrzeni, ogrodnictwo i dekoracja jest nie tylko piękna i elegancka, ale także zapewnia miejsce na imprezę z przyjaciółmi i krewnymi, ze względu na różnorodność naturalnego klimatu, meble ogrodowe często wymagają bardziej starannego czyszczenia i konserwacji, środowisko czyste, naturalny nastrój wesoły, mam nadzieję, że autor zebrał te meble do czyszczenia mebli na zewnątrz małe metody mogą pomóc dla ciebie, uzyskaj dwukrotnie wynik przy połowie wysiłku, w najlepszym czasie roku ciesz się przyjemnością życia.

Para:Nr Następny:Inteligentne meble ogrodowe "Fluid Cube&City Snake", modułowa konstrukcja z drewna odnawialnego