Obecna sytuacja przemysłu meblarskiego w Chinach

- May 17, 2018-

Szybki rozwój chińskiego przemysłu meblarskiego i ogrodniczego w ostatnich latach nie może być oddzielony od następujących powodów

Pierwszym powodem jest modna koncepcja. Dzięki ciągłemu ulepszaniu materialnych warunków życia ludzi, wydawanie pieniędzy na kupowanie koncepcji zdrowego odżywiania stało się nową modą na wypoczynek na świeżym powietrzu. W rozległej przestrzeni na zewnątrz, ducha i ciało mogą być dwukrotnie zbierane. Ta ideologiczna koncepcja rośnie.

Drugim powodem są warunki ekonomiczne. Przede wszystkim ludzie, którzy stali się bogaci, musieli wydać więcej, niż muszą wydać, i muszą zainwestować w zdrowie na zewnątrz, wypoczynek i sport.

Po czwarte, wszystkie rodzaje budynków mieszkalnych i komercyjnych gwałtownie wzrosły. Rosnąca świadomość personalizacji wśród użytkowników doprowadziła do zwiększenia liczby różnych dostosowanych projektów. Takich jak: budowanie na dużą skalę hoteli, siłowni, budynków biurowych, sklepów, ogrodów, basenów, plaż, parków, pól golfowych, kortów tenisowych, kawiarni, kawiarni, wysokiej klasy obiektów rekreacyjnych i rozrywkowych, domów prywatnych, miejsc rekreacyjnych przedsiębiorstwa i instytucje itp.

Honly hotel swing bed .jpg

Para:Meble w stylu chińskim o modnym wyrobie to bardziej atrakcyjna młoda grupa Następny:Zastosowań zewnętrznych aluminium.