Pokrycie sofy na zamówienie tych problemów?

- Jan 09, 2017-

1, opcje tkaniny sofa.

Obecnie używany jako netto tkanina ma mnóstwo piasku, jest głównie koncentruje się na bawełna, konopie, wełny, wołowina ścięgna i innych kategorii.

Bawełna len materiał z tkaniny na rynku jest największy udział typu touch, delikatny dotyk jest miękkie i gęste jest lepszy; Typ drugi, stałe kwiat naturalny, jednolity kolor soft; trzy spalony przez ogień punkty ognia tkaniny szarpie, zamienia się w popiół i nie zapach spalonego lepiej. Czterech zapach, dobry materiał nie jest żaden chemiczny zapach. Len korzyści materialne, czystych, naturalnych składników, ciepłe w zimie i chłodne w lecie, wysokiej klasy, podzielić na grube ręczniki oraz pościel. Ze względu na kurczenie materiału jest bardzo wysoka, należy poprawić przed zmniejszania procesu (Wan ji jest rozwiązany, kurczenia materiału zostało wyeliminowane). Velvet jest podzielone na wiele rodzajów podwójne kolorowe velvet, Welwet, sztruks, aksamitny zamsz, chenille i tak dalej. Głównym tkaniny blask, że czują się komfortowo.

2, zestawy sofa producenci wybierz: Wybierz rok, gwarancja jakości i usługi poglądach;

3, a następnie zwrócić uwagę na odpowiedni dobór kolorów tkaniny, z salonu wystrój i akcesoria meczu skoordynowane;

4, ale również narzuty tanie zmywalne i odporne na plamy tkaniny;

5, dla kontroli produktu, głównie piaszczystej włosów do szycia jest otwarty, nie może być wygięty nie prosto, nie na linii, grzywny wykonania, i zamek jest wyciągnięta, darmo, a po dobrej posłuszny;

6, obejmuje usługę obserwacji.


Para:Tkaniny sofa jest bardzo ważne Następny:Meble rattanowe kupić porady