Die zatonięciu

- Oct 28, 2017-

Die zatonięciu jest proces używany do maszyny lub utworzyć określonej wielkości lub kształtu jamy lub otwarcie w bloki ze stali. Następnie można otworów w stali bloki do formy z tworzyw sztucznych w różne kształty. Takie otwory mogą również robiąc kucia, zarówno na gorąco lub zimno, ani za twórcę lub odlewania.

Najczęściej die zatonięciu służy do umieszczenia nazwy, numery i innych źródeł informacji na metalu. Może również służyć do umieścić takie elementy na kawałku drewna, skóry lub wielu innych materiałów. Proces dla die zatonięciu jest dość prosty i coś, że ktoś może zrobić z kilka prostych narzędzi. Istnieją również większych maszyn, które mogą pomóc w procesie, ale te maszyny są dostarczane z ceną.

Rozpoczyna proces die zatonięciu uzyskując kawałekArkusz blachyi wycinanie kształtu. Na przykład kształt może być Tarcza lub nazwa tagu. Podczas wykonywania procesu die zatonięciu, ważne jest, aby użyć kawałka blachy dla projektu, który jest co najmniej 1/64 cala (0,4 mm) grubości.

Gdy kształt został umieszczony na kawałku blachy, trzeba będzie wyciąć. Aby to zrobić, dłuta i młotka ani w inny sposób specjalny kawałek sprzętu do cięcia blach jest używany. Skoro kawałek został wycięty, zachodzi konieczność Opiłować ostre krawędzie.

Po kształcie zostały całkowicie wycięte, następnie rozpoczyna proces die zatonięciu aby dodać liter i cyfr. Konspekt musi zostać utworzony zawierające informacji, które chcesz umieścić na kartce litera po literze. Ten kontur mogą być tworzone z miękkiej ołowiowej ołówek i przy użyciu grupy napis 1/8 cala (3,17 mm) ze stali.

Po zastosowaniu wszystkich napis, to trzeba siedzieć ze stali napis na górze każdej kontury litery a następnie Funt list dół do metalu z młotkiem. Ten proces utworzy wcięcie w metalu. Ten proces jest kontynuowany, dopóki wszystkie litery, cyfry i inne projekty są zakończone.

Po zakończeniu procesu należy stworzyli kawałek gdzie wcięcia metalu jest spersonalizowane. Istnieje możliwość zwiększenia napis poprzez wypełnienie wgłębienia z pewnego rodzaju kolorowe polimeru. Pozwala to na wcięcia odróżniać się metalu.
Para:Płaska Farba Następny:Rozwój technologii studni spawalniczych