Różne rodzaje tkanin Pergola

- Oct 10, 2017-

Pergole są struktury, które może zostać dołączony do istniejącego budynku lub wolnostojące. Pergole mogą mieć otwarty na elementy dachów, szeroki zakres pokrycia są często używane do miejsca bardziej na warunki atmosferyczne i funkcjonalne. Te wykładziny tkaniny są wszechstronne krycia i może być płótnie, winylu, koronki, sama. Niekończące się kolor sprawia, że nadaje się do indywidualnych gustów. Jest to stosunkowo łatwe do zainstalowania krycia pergola tkaniny.


Przy wyborze tkaniny pergola, przyczynia się do wykorzystania materiału wagi ciężkiej, który wytrzymuje silne wiatry i obciążenia od śniegu, mając jednocześnie elastyczność przy przenoszeniu wiaterek. Wiele rodzajów pergola tkaniny traktowane są odporne na promieniowanie ultrafioletowe ze słońca promienie, które mogą powodować kolory zanikać i materiał do zdarcia, oprócz uszkodzenia mebli w pergola. Ochrona UV również zachowa zacieniowanym chłodnicy. Kolejnym ważnym elementem pokrycie materiału stałego pergola jest odporność na działanie wody. Ciężki materiał canvas i żagiel są tkaniny, które spełniają te kryteria.


Walory estetyczne pergola podszewki nadaje elastyczność w dekorowanie. Poza tym dostępność kolorów, grafiki i rodzaj tkaniny istnieje również przejrzystości zróżnicowanie, zbyt. Pergola tkaniny mogą być sama, która umożliwia rozproszone światło prześwitywać i zapewnia prywatności. Tkaniny Koronki teksturowanej wpuścić światło cętkowane i romantyczny wygląd dla przyjęć lub specjalnych wydarzeń.


Tkaniny może być zainstalowany w różnych sposobów, zbyt, tworzenia efektów w przestrzeni. Osłona dopasowana pergola jest czysty, jednolity wygląd i mogą pochodzić z odpinanym stron, Tworzenie pokoju na warunki atmosferyczne. Przy zarzuconym płaski dach pergola, tkaniny pozwala bryza przepływ i utrzymuje widok zablokowane od wewnątrz pergoli. Firanki lub sznurówek wisiały od wewnątrz pergolą stworzyć wrażenie bardziej miękkie i mogą być związane z powrotem do otwartości lub powiesić prosto do prywatności.


W porównaniu do innych materiałów przeznaczonych na pokrycia, jak włókno szklane, tworzywa sztucznego lub nawet metal, tkanina pokrowca pergola mogą być bardzo trwałe w elementy, będąc jeszcze stosunkowo łatwo usunąć i zmienić jako żądanie sezony lub okazje. Bardziej trwałe tkaniny ciężkich pergola, jak żagiel, może być droższe niż sama wersja, ale prawdopodobnie będzie mniej kosztowne niż metalowe lub z włókna szklanego. Pergola zestawy czasami wyposażone są w zamontowane tkanina pokrowca wliczone w cenę, która nie jest tak łatwe do wymiany, ale może być bardziej wytrzymałe.


Para:Fotel Następny:Planer Jig