Pięć minut, aby dowiedzieć się o gold teak

- Sep 21, 2017-

Drewna tekowego złoty jest produktem drewno używane do produkcji mebli i podłogi. Pomimo nazwy to drewno jest faktycznie wykonanych zSosnom, drzewo pochodzi z Australii. Drewno z tego drzewa jest również czasami sprzedawane jako "Teak brazylijski." Drewno jest często we wlosach do osiągnięcia sygnał teak jak również mogą być sprzedawane w postaci nieskalanego.

Jak prawdziwy teaks golden teak jest drewnianą. Rośnie powoli i stopniowo, rozwijanie drewna, który jest bardzo gęste i mocne. Trwałość drewna lisciastego dokonała ich cenne dla podłogi przez wieki, jak mogą wytrzymać intensywne użytkowanie przez podłogi. Drewna tekowego złoty posiada również bogate brzmienie i drobne ziarno, które siatki można również z różnych wzorów do domu. Jak sama nazwa wskazuje, często ma złoty kolor, który może być wzmocniona poprzez barwienie.

Drewna tekowego złotybiel, wzrost nowych z zewnętrzną część pnia drzewa, ma znacznie rozjaśnia ton, podczas gdy twardziel jest ciemniejszy. Niektóre firmy sprzedają biel i twardziel mieszane stworzyć więcej ciekawszy, i jest również możliwe, aby zakupić dwa rodzaje drewna oddzielnie. Podłogi wykonane z tego rodzaju drewna także przyjechał w różnych przebraniach, od stałych desek do inżynierii podłogi w których okleina z drewna tekowego złoty jest zainstalowany na tańsze drewno podstawowej.

Podobnie jak inne wyroby z drewna drewna tekowego złoty korzysta z właściwej opieki przez cały jego okres istnienia. Drewno należy wycierać w dół z ciepłe wilgotne ściereczki okresowo do czyszczenia, i może wymagać olejowanie. Uszczelnione podłogi może muszą być okresowo pozbawione i refinished, zwłaszcza w obszarach wysokiej ruchu, gdzie drewno może zostać zużyta. Podobnie jak innych gatunków drewna drewna tekowego złoty jest również nadaje się do zastosowań takich jak deski tarasowe, tak długo, jak regularnie olejowaniem zachować drewna w bardzo dobrym stanie.

Przy wyborze drewna tekowego złoty podłogi i desek, ludzi należy sprawdzić każdy kawałek, jeśli to możliwe i uzyskać drewno z tej samej partii, tak, że drewno ma zostały przetworzone w taki sam sposób. Kawałki z wady konstrukcyjne jak dużych węzłów lub zgięcia nie powinna służyć, a kierunki opieki produktu powinny być uważnie zauważyć, jak niektóre rodzaje wykończenia może mieć specjalne potrzeby opieki. Jest również ważne, aby pamiętać warunków gwarancji, jeśli istnieje jeden i zachować dokumentację odnoszącą się do zakupu produktu i są gwarancją, tak, że jeśli problem rozwija się, podczas gdy produkt jest objęty gwarancją, producent ma obowiązek jego rozwiązania.


Para:Aplikacji z wodoodporną powłoką Następny:Pięć minut, aby zrozumieć, meble na zamówienie