Pięć minut, aby zrozumieć, meble na zamówienie

- Sep 20, 2017-

Meble na zamówienie to meble, który jest do specyfikacji przez żądanie. Można zaprojektować kawałek całkowicie na własną rękę, lub można wybrać styl i zdecydować, na szczegóły, takie jak materiały jak drewno, plamy i tkaniny. Tworzenie własnych niestandardowych mebli jest ekscytujące, i jeden w swoim rodzaju kawałek będzie dodać wyjątkowe poczucie urok do wystroju.

Pierwszym krokiem jest wybór producenta mebli. Wiem swoich przyjaciół lub krewnych jakościpodłubać? Jest budowniczym meble na zamówienie w obszarze, który ma dobrą reputację? Po znalezieniu potencjalnych builder, można poprosić, aby zobaczyć niektóre z jego pracy. Producenci niektórych niestandardowych mebli Specjalizujemy się w różnego rodzaju elementów. Upewnij się, tego, który wybierzesz, sprawia, że typ meble na zamówienie, które możesz zamówić.

Następnie należy wybrać podstawy. Jakiego rodzaju meble na zamówienie masz na myśli? Być może piękne, wiśniowego drewna Chiny Szafka? Może dąb grzywnykredensz dużych, głęboko cedr lined szuflad, lub wygodne krzesło ponadgabarytowych? Chcesz stworzyć, koordynowanieImperium OsmańskiegoAby przejść z nim? Jeśli jesteś już nie przewidując, że kawałek, trzeba będzie wybrać styl. Może jak czyste, proste linie, lub być może wolisz wiele krzywych i wygładzone krawędzie, lub skomplikowane stolarki.

Projektując meble na zamówienie, trzeba będzie zdecydować, jeśli chcesz swój kawałek, aby mieć baze fartuchem bocznym, takich jak w przypadku krzesło. Spódnice mogą być proste, potargane, lub plisowane. Lub może wolą czystą krawędź z prostymi nogami, rzeźbione nogi, lub tapicerowane stóp. Jeśli Twoje meble będą sofę, poduszki ile będzie miała? Zostanie tylnej pneumatyczne, lub pokryte poduszki? Luźne lub dołączone? Wypełnienia z pianki, fiberfill, lub w dół?

Dla niestandardowych mebli tapicerowanych masz szeroką gamę tkanin do rozważenia. Z tkaniny do skóry izamsz, jest coś na każdy gust ibudżet. Wybierz teksturę, kolor i rodzaj materiału, który jest najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, takich jak łatwe do opieki, do zamszu mikro. Będziemy chcieli, aby Twoje meble na zamówienie do ostatnio, więc upewnij się, że możesz wybrać coś trwałego, zwłaszcza, jeśli masz dzieci.

Tak wiele opcji może mieć trudności z podjęciem jak chcesz, aby każdy kawałek meble na zamówienie, aby wyglądać. To może być dobry pomysł, aby zasięgnąć rekomendacji z projektantem lub zadać szczegółowe pytania niestandardowegoproducent mebliprzed podjęciem ostatecznej decyzji.


Para:Pięć minut, aby dowiedzieć się o gold teak Następny:O rzymskich parasol