Analiza formy produktu meble

- Sep 27, 2017-

Klasa klasycznego: ten styl dziedziczone stylu barokowym w luksusowych, dynamiczne, zmieniających efekty wizualne, ale także uczyć się stylu rokoko w estetyczne, rytm szczegóły do czynienia z elementami. Duże do sufitu, łazienka, schody barierę, małe i malowidła ścienne, lampy i nawet lustro musi mieć europejskich klasycznego smaku. W projektowaniu dla podkreślenia niezależności przestrzeni wybór okablowania jest znacznie bardziej skomplikowane niż neo klasyczna. Bardziej nadaje się do użytku w większych wille, domy i nie nadaje się do mniejszych jednostek. Europejskiej klasycznego stylu prowadzenia wspaniały, eleganckie, eleganckie ujawnia szlachetny, głęboko w luksusowych, z silnym smaku kulturowe i historyczne konotacje. Dążenie do ciągłości w przestrzeni, dążenie do zmiany fizyczne i poczucie hierarchii. Wewnątrz i na zewnątrz zmiany kolorowe, jasne, w światło i cień; Aby odzwierciedlić wspaniały styl, meble, drzwi, okna i więcej pomalowane na biało, meble, linie ramki zdobione złotem, Phnom Penh.

Neoklasycznej: neoklasycznym stylu, jest użycie nowoczesnych materiałów do tworzenia uproszczonej klasycznego stylu domu. Porzucić złożonego mechanizmu i dekoracji, uproszczenie linii, a w połączeniu z nowoczesnego materiału, nostalgiczne romantycznych uczuć i potrzeb współczesnego życia kombinacji. Jest popularny styl domu w tym roku.

Klasa nowoczesne: kształt bardziej tradycyjne, linie pierwsze trudne, dając grube, potężne efekty wizualne, smak, eleganckie, proste i praktyczne jest podstawowe cechy nowoczesnego stylu. I następnie kształt, proste i obfite struktury, ogólne wsparcie naturalnej harmonii, kolor i eleganckie, inne kolory z dużą zgodność. Ten rodzaj poczucia trójwymiarowy i Artystyczny sprawia wrażenie najwyższej smaku. Meble materiały ogólnie używać MDF, odzwierciedlające projektantów i producentów świadomości ekologicznej, zbliżonym do rzeczywistego życia, istnieje silny ludzkiego dotyku.


Para:Honly aby wyjaśnić wspólny projekt techniki projektowania mebli Następny:Przyjazne dla środowiska farby