Szybko Poznaj Rivet Nut

- Nov 03, 2017-

Nakrętki nitu ma powłokę zwijany gwintów wewnętrznych, które pozwalają Instalator umieścić strukturalnych wątków w cienkich materiałów bez osiągnięcia za materiał do gwintu nakrętki na koniec łącznika. Specjalistyczne narzędzia są wymagane do zainstalowania nakrętki nitu w materiał i zapewniają silne łączenia w cienkich materiałów. Niektóre narzędzia są zaprojektowane aby zapewnić otwór do montażu, a inni są zaprojektowane aby zwinąć zewnętrznej powłoki nakrętki do utrzymania go w miejsce w materiale. Nieprawidłowe korzystanie z narzędzia pozwoli nakrętkę zainstalowana nit spin w otwór montażowy lub wyciągnąć z cienkich materiałów. Obie sytuacje spowodować słabe połączenie, które będzie wymagać Instalatora, aby zainstalować inną nakrętki nitu.

Wiertła są pierwsze narzędzie potrzebne do zainstalowania nakrętki nitu w materiale bazowym. Rozmiaru nakrętki nitu wyznacza rozmiar wiertło wymagane do wiercenia otworów w materiale. Od nitonakrętki pracować na ciasne tolerancje, dokładny rozmiar otworu jest wymagane, aby upewnić się, że nakrętki nitu nie siedzieć luzem po instalacji. Każda nakrętka nit jest dostarczany z średnica otworu potrzebne do zapewnienia mocno instalacji i wiertła bit nie można zastąpić. Wiertnica posiada i obraca wiertło w trakcie wiercenia.

Zmienna prędkość wiertnic umożliwić Instalatora zmienić prędkość obrotową wiertła, który jest cenny, podczas wiercenia twardszych materiałów, które utwardza podczas wiercone. Zgniot spowoduje, że na koniec wiertła do nudny, blask i ostatecznie stopić przed ma możliwość drążenia wskroś materiału bazowego. Jako obszar zgniot chłodzi, Instalator będzie miał trudny czas wstawienie nakrętki nitu w otworze. Po odpowiedniej wielkości otwór wiercony jest materiał, kolejne wyspecjalizowane narzędzie jest potrzebne, aby Zabezpiecz nakrętkę w materiale bazowym.

Narzędzia do nitonakrętek nit składają się z gwintowany trzpień dołączony do dwóch uchwytów. Powyżej uchwyty siedzi szef, który otrzymał korektę, która pozwala na regulację ilości pull wywierane przez narzędzie. Odpowiednie grubości materiału jest wymagane, aby upewnić się, że zwinięte części nakrętki pozostaje mocno w materiał. Niewłaściwe użycie narzędzia nakrętki nitu spowoduje gwintowany trzpień przystawki i zrujnować wątki siedzi wewnątrz zwinięty część ciała nakrętki.


Para:Co to jest Pergola? Następny:Płaska Farba