Jak mierzy się wymiary ramki na łóżko

- Apr 05, 2017-

Ramy łóżka są dostępne do dopasowania do króli, królowej, podwójnej lub podwójnej wielkości materace. Właściwy sposób pomiaru Rama łóżka Wymiary są za pomocą taśmy pomiarowej do pomiaru długości i szerokości obszaru materaca. Długość jest mierzona od górnej krawędzi środkowej do dolnej krawędzi środkowej, a szerokość jest mierzona od lewej krawędzi środkowej do najdalej na środkowej krawędzi materaca.

Montaż ramy łóżka jest dość prostym procesem. Rozpoczyna się od podłączenia bocznych szyn ramy do gniazda Zagłówek Oraz deskę podłogową ramy łóżka. Szyny te powinny być połączone z obu stron łóżka tworząc prostokątny wzór dla materaca, do siedzenia. Obydwa szyny boczne są również połączone z szynami środkowymi, które utrzymują materac przed zwisaniem w środku.

Istnieje kilka rodzajów łóżek do wyboru. Większość ramek wykonana jest z drewna lub ze stali i ma wiele wzorów i kolorów. Ważne jest, aby wymiary ramy łóżka pasowały do rozmiaru materaca. Zapewni to łatwe dopasowanie materaca do ramy łóżka po jej zainstalowaniu.

Rama łóżek zwykle trwa ponad materac. Ramy te są wykonane z wytrzymałego materiału, który może wytrzymać ciężar wielu ludzi w łóżku. Materac jest bardziej narażony na zużycie, ponieważ jest wykonany z miękkiego materiału tkaniny, który zużywa się w czasie.

Ważne jest, aby pamiętać, że materace królewskie mają dwa wymiary ramy łóżka. Ten typ materaca jest standardowym królem lub wielkością królowej Kalifornii. Standardowy król ma długość 76 cali (1,93 m) szerokości 80 cali (2,03 m) długi i california król ma 72 cali (1,83 m) szerokości 84 cali (2,13 m) długości.

Łóżka z baldachimem mają długie słupki w każdym rogu ramy łóżka. Słupy te są połączone z szynami baldachimu, które mają materiał nad nim zadrukowany. Wymiary ramy łóżka dla a Łóżko z baldachimem Zazwyczaj obejmują zarówno rozmiar szyny łóżka, jak i rozmiar szyny baldachimu.

Łóżka typu queen-size wymagają szerszego materaca niż standardowe podwójne łóżka. Wymiary ramy łóżek typu queen są szerokie 60 cali (1,52 m) szerokości 80 cali (2,03 m). Ten rodzaj materaca jest szerszy niż łóżko standardowe i jest taki sam jak standardowy materac królewski.

Ważne jest, aby pamiętać o rozmiarach łóżek przy zakupie arkuszy i Spódnice łóżek Na materace. The Spódnica łóżek Jest specjalnym rodzajem bielizny, która pokrywa boki materaca sprężynowego. Spódnice łóżek są w wielu rozmiarach dopasowane do większości wymiarów ramy łóżka.


Para:Nylon Następny:Co to jest spawanie metodą syntezy jądrowej?