Jak odróżnić meble z litego drewna lub skórzane

- Jul 04, 2019-


Pokryty bliznami

Optymistycznie pod względem lokalizacji blizny po drugiej stronie można stwierdzić, czy istnieje odpowiedni węzeł z litego drewna

Ziarno drewna

Ogólnie rzecz biorąc, powierzchnia wysokiej jakości mebli z litego drewna jest pokryta tylko lakierem, w celu utrzymania pięknego słojów drewna. Można ocenić, czy słoje drewna po obu stronach panelu lub panelu drzwi mebli z litego drewna są spójne i czy przednia strona mebla odpowiada temu, czy jest prawdziwa, czy nie. Meble z litego drewna. Jeśli ziarno drewna nie jest dopasowane, szansa skórowania jest stosunkowo duża. Ponieważ fornir ma pewną grubość (około 0,5 mm), gdy meble są wykonane, napotyka dwa sąsiednie interfejsy. Zwykle nie obraca się, ale każdy element jest przymocowany, więc nie należy podłączać słojów drewna dwóch interfejsów.

Przekrój

Przekrój litego drewna jest czysty, a ziarno drewna odpowiada frontowi, ale nie jest przedłużone przez przednie słoje drewna, lecz przez sekcję; bez względu na to, jak dobrze wykonywana jest powierzchnia producenta, ale połączenia mebli, takie jak zawiasy, nity. Wnętrze drewna musi być widoczne w części, tak aby „tożsamość” mebli mogła być również wykryta przez te części. Ponieważ meble są teraz łączone, rzadko występuje cały kawałek drewna, więc wystąpi niewielka różnica w kolorze. Jeśli nie jest on skórowany lub fałszywy, możesz osiągnąć ten sam kolor, możesz dokładnie obserwować, kiedy kupujesz.

Para:5 rodzajów elementów z drewna Następny:Metoda konserwacji mebli drewnianych