Jak radzić sobie z meblami z rattanu

- Jun 08, 2017-

Było wiele nieporozumień na temat mebli kanapowych, jednym z największych nieporozumień jest to, że meble z kutego tworzywa są złe, ponieważ boi się suchych i mokrych mebli kanapowych, ale także zawsze wymaga natychmiastowej konserwacji i czyszczenia, aby utrzymać swoje jasne czyste, takie jak nowe . Ale tak naprawdę, jeśli tylko kilka kroków, meble z trzciny cukrowej nie są trudne do uchwycenia.

Unikaj bezpośredniego światła słonecznego

Promieniowanie ultrafioletowe w promieniach słońca może powodować powstawanie zwyrodnienia trzciny cukrowej, a słońce przez długi czas może sprawić, że żółte meble z rattanu, czynią lokalne, blaknące, błyszczące czerwone meble z rattanu, bambusowe meble z rattanu w drogich, suchych, luzach i uwalnianiu. Dlatego ważne jest, aby wiosną i latem uniknąć bezpośredniego nasłonecznienia. Może również używać półprzezroczystej białej siatki gazoszczelnej, aby oddzielnie odsłonić punkt słoneczny, chronić trzciny, a także nie zaszkodzić wewnętrznemu światłu dziennemu.

Trzymaj się z dala od źródeł ciepła i ciepła

Ze względu na cany meble jakości boi się wysokiej temperatury, więc użycie i przechowywanie, nie zbliża się do ognia, źródło ciepła, takie jak żelazo, kubek na ciepło, itp., W miarę możliwości nie bezpośrednio w powyższym. W przeciwnym wypadku może być zdeformowany, wygięty, pęknięty, luźny lub usunięty.

Unikaj wilgoci

Choć może pochłaniać pewną ilość wilgoci, ale jeśli pochłania nadmiar wody, może stać się miękka, zdeformowana. Więc kiedy go używasz, musisz zapobiec zmoczeniu. Ale trzciny w celu wykończenia mebli są takie, że narażone na działanie wilgoci narażone na działanie wilgoci powinny być utrwalone w kształcie pierwotnym po deformacji, po wyschnięciu lub wyschnięciu na sucho, przywrócą pierwotny kształt i rozmiar. W związku z tym, gdy meble kanadyjskie dotknięte wilgocią wpływać wilgotne jest bandery, chcesz znaleźć sposób na zmniejszenie obciążenia, sprytny i równomierny, aby go podtrzymać, aby zachować pierwotny kształt tkania, aby zapobiec deformacji luzu.

Na przykład, jeśli półka na książki leży na półce, najlepiej jest podążać za dwoma naciskami i zasadą świetlną. Umożliwi to umieszczenie ciężaru książki w symetrycznym położeniu, aby zapobiec wagi regału w środku. A jeśli jest to siedzenie, można go umieścić w kwadratowym stolcu lub pudełku z boku trzciny, pomagając podtrzymywać winorośl i utrzymać ją w stanie suchym i niezakłóconym.

Tak więc meble z trzciny cukrowej, jeśli przypadkowo się zmroszą, chcesz jak najszybciej wysuszyć.

Zachować wentylację

Przekrój poprzeczny trzciny jest pokryty szczegółowym cewnikiem, więc jeśli nie zostanie dokładnie dotknięty, nie tylko odkształca się, ale może również powodować pleśń w siatce. Dlatego też, jeśli jest to na południu, szczególnie w porze deszczowej śliwki, szczególnie ważna jest wentylacja mebli z rattanu. W dniach, które mają słońce, lepiej, aby przenieść się do miejsca, które ma miejsce w miejscu, które ma miejsce, aby przejść do miejsca, które ma miejsce, aby przejść do "bryza", może zapobiec miejscu pleśni Produkować, utrzymywać w stanie suchym i chłodnym. Zwróć uwagę tutaj, nigdy nie pytaj "suchym", a wyprowadzi to z opalania się słońca, przypływu kontrastu, zniknie na bok, trzcina łatwiej będzie szybko odkształcać się lub złamać.

Zrobić wiele czyszczenia

Ponieważ meble z mebli rattanowych boją się wilgoci, podczas czyszczenia należy je myć. Ale jak już powiedzieliśmy, wymaga natychmiastowej troski i czystości, więc co powinniśmy zrobić?

Ogólnie rzecz biorąc, meble z kamyki były lepsze być dwa lub trzy miesiące do czyszczenia, czyszczenia można używać podczas czyszczenia lub pióro duster na kurz szczotkowany, a ponadto niektóre małe miejsca i przysłona, można użyć szczoteczkę do zębów, wikliny i inne stosunkowo dobrze Szczecina w celu wyeliminowania luki w brudzie.

Pamiętaj, że czyste meble z rattanu nie są używane do czyszczenia powierzchni czyszczarki lub rozpuszczalników, takich jak woda alkaliczna. Więc w tym momencie wybieramy słoną wodę. Ponieważ z solą BLML, a mianowicie może odkażać, może zachować swoją elastyczność, długo jeszcze długo, może także mieć pewne kruche, odporne na owady jedzenia przez ćmy, jest dobrym sposobem na pełne zatrudnienie. Tak, a wreszcie pamiętaj, aby wytrzeć je miękką szmatką, aby można było łatwo wykonywać czystą robotę na meblach z rattanu.

Owad odporny przez ćmy,

Co robimy, gdy znajdujemy oznaki gnicia ćmy w meblach z rattanu?

Mogą być spożywane przez pieprz lub gorący pieprz, a także nie uszkadzają rattanu.

Specyficzne podejście: połowa chińskich kolczastych popiołu z półmałą solą i mieszanką fry, rozdrabnianie, do wnęki dziurkowania, a następnie użyć plastikowej folii lub małych plastikowych worków spakować powierzchnię wnęki, aby zapach nie był wyciekły. To samo dotyczy ostrych chili. Po 24 godzinach folia plastikowa jest zwolniona, a powierzchnia ćmy jest wypełniona wrzącą wodą, a pozostała ćma zostaje zniszczona. Wreszcie osuszyć miękkim ręcznikiem, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się robaka.

Remont mebli z rattanu

Metoda "nawierzchniowa" zarówno w walcowanych, jak i uszkodzonych obszarach malowania:

W przypadku zwiniętej części można użyć płynnego środka czyszczącego i pozostawić go na tyle długo, aby mopem pędzlem. Ale nie można go złapać na powierzchnię, jak meble z drewna, które są szorstkie w górnej części dziania. Dokonuje się tego, aby reszta cieczy przepływała do bardziej luźno tkanych części, gdzie nie gromadzi się w ściśle tkanych częściach. Kiedy skończysz, zrób to.

Następnym krokiem jest malowanie: farba jest najlepiej natryskiwana, więc można pomalować wszystkie narożniki i wnęki. Zachowaj ostrożność, aby zapobiec zestalaniu się poliuretanu w warstwę z tworzywa sztucznego, ponieważ jest twarda i kruche i może powodować pęknięcia we wszystkich zakrzywionych obszarach.

Jest też nowy sposób na leczenie: najpierw wyczyść go, a następnie osuszyć. Kiedy wszystko się skończy, ponownie użyj papieru ściernego do polerowania wierzchołka winorośli, aby skóra dokładnie odkażała i przywróciła gładką powierzchnię, a kończąc ochronę oleju.

Przechowywanie i użytkowanie

Umieszczone w magazynie, w miarę możliwości do poziomu gruntu, pozwalają, aby meble z łupków kamykowych płynnie lądowały bezpiecznie, jeśli są umieszczone na nierównym podłożu, meble często wstrząsają, wpływają na żywotność.

Ciepłe przypomnienia:

Najlepszym sposobem na utrzymanie trzciny do mebli często wykorzystuje się do siedzenia, często wykorzystuje się nie tylko do czynienia z trzciny, ale także dla zachowania wytrzymałości materiału rattanowego.


Para:Cięcie laserowe aluminium Następny:Przyczyny spawania wada