Jak używać wody farby - środkowej powłoki budowlane

- Apr 27, 2018-

Farba w pełni miesza się z ręczny, elektryczny pistolet mieszając, przed użyciem. Jeśli konsystencja jest stosunkowo duża, rozcieńczania z wodą może być właściwe. Jednak ilość dodanej wody musi być taka sama dla każdego czas. Następnie wlać farbę do zasobnika i farby, z wałkiem po raz pierwszy. Rolki należy przesuwać poziomo i następnie walcowane wzdłużnie do usuwania farby i wygładza. Toczenia zamówienia jest ogólnie od góry do dołu, od lewej do prawej, po raz pierwszy od daleko, pierwszym rogu mały twarz po twarzy duże. Grubość i równość są wymagane, aby zapobiec wypadnięciu zbyt dużo farby.

Rolki nie może być pokryte z kobieta corner. To musi być uzupełniane z pędzlem i nie musi być pominięte. Zawsze usunąć włosy rolki, które są na ścianie. Unikaj nakładania pędzla szlaków. Farba, która została zanieczyszczona w innych obszarach należy przetrzeć wilgotną czystą wodą. Po pierwszym przebiegu powłoki warstwy środkowej jest zazwyczaj konieczne wysuszyć za 4 godziny lub więcej, aby wykonać następny krok do polerowania. Następnie należy użyć drobnego papieru ściernego do szlifowania. Lekko i równomiernie podczas szlifowania. Nie należy nosić przez powłokę. Oczyścić powierzchnię z uszkodzić.


Para:Tworzywa sztuczne nie mają powodu, dla którego meble ogrodowe są szeroko stosowane Następny:Części metalowe Technologia druku 3D