Wprowadzenie i porady dotyczące zakupu leżaków

- Jul 08, 2019-

1. Głębokość leżaka plażowego

Zwykle podczas uroczystej okazji, siedzenie na krześle siedzi tylko w przedniej części, a siedzenie na krześle podczas odpoczynku jest jak upadek na krzesło. W tej sytuacji głębokość leżaka plażowego nie powinna być zbyt płytka, a głębokość leżaków różnych stylów nie jest zbyt głęboka. Po pierwsze, podstawy znacznie przewyższą głębokość siedziska ogólnego krzesła biurowego konwencjonalnego krzesła do jadalni. W rzeczywistości wszyscy rozumieją głębię krzesła inaczej, najlepiej poczuć to osobiście. Zalecany rozmiar jest na ogół większy niż 60 CM.

2. Wysokość leżaka rekreacyjnego

Wysokość leżaka plażowego jest związana z wysokością. Wysokość deski do siedzenia zwykle wynosi 30-35 cm. Jeśli jest małe dziecko lub osoba o stosunkowo małym ciele, należy rozważyć zakup krzesła plażowego o niższej wysokości.

3. Wysokość podłokietnika rekreacyjnego leżaka plażowego

Niektóre leżaki plażowe mają podłokietniki, co jest kwestią osobistych preferencji. Jeśli jest poręcz, zastanów się nad jej wykorzystaniem, jest ona używana do wyboru środkowej i niskiej wysokości ręki. Jeśli po prostu cieszy Cię uczucie bycia otoczonym, możesz wybrać wyższą poręcz.

4. Odwrócony fotel plażowy

Tył nieformalnego krzesła plażowego nie ma 90 stopni, zazwyczaj więcej niż 90 stopni. Środek ciężkości projektanta większy niż 90 stopni znajduje się z tyłu krzesła. W tym czasie długość oparcia krzesła powinna być odpowiednio zwiększona, tak aby była wygodna i stabilniejsza. Aby wyregulować oparcie krzesła, ogólny fotel plażowy ma klamrę z 4-biegową regulacją prędkości, umożliwiającą regulację wysokości oparcia.

5. Miękkość leżaka plażowego

Miękkość fotela plażowego wykonanego z kutego żelaza i innych materiałów jest niska, a poduszki i poduszki mogą być używane w celu zwiększenia komfortu. Jeśli jest to drewno lub ratan, zależy to od tego, czy twardość materiału jest dopuszczalna. Ogólnie rzecz biorąc, fotele ratanowe muszą być wyposażone w poduszki, ponieważ nie tylko zwiększają komfort, ale także chronią panele przed uszkodzeniem przez poszczególne siły.

6. Stabilność wypoczynkowego krzesła plażowego

Stabilność musi uwzględniać różne struktury połączeń zwykłego krzesła z piaskiem, bez względu na metodę połączenia, musi być bardzo silna, więc nie ma problemu z bezpieczeństwem. Możesz siedzieć tam iz powrotem i potrząsać leżakiem, aby odzwierciedlić jego stabilność.


Para:W białej księdze na temat trendów w meblach z 2019 r. Przedstawiono precyzyjny rozwój przedsiębiorstw meblarskich z Big Data Następny:Klasyfikacja miejsca użycia mebli