Meble żelazne jak utrzymać

- Aug 11, 2017-

1, aby uniknąć uderzeń do zakupu mebli żelaznych, obsługa powinna być ostrożna i umieścić lokalizację powinno być gładkie, tak, że meble cztery nogi gładkie, chwiejne, a następnie łatwe do deformacji mebli, istnieją miejsca, aby zwrócić uwagę na miejsce Nie jest Trudno trafić w miejsce, aby nie wpływać na życie mebli.

2, czysty kurz często żelaza mebli czyści powierzchnię kurzu, czysta dzianina bawełniana powinna być używana jako szmatką, a dla miejsca, w którym kurz powinien być czyszczony miękką szczotką, aby nie uszkodzić powierzchni mebli.

3, z dala od kwasu wszyscy wiemy, że z chemikaliów i środków chemicznych na korozję żelaza, powinien pozwolić te żelazne meble z dala od kwaśnych i alkalicznych elementów, jeśli przypadkowo poplamione kwaśnymi lub alkalicznych produktów, powinny być na czas wody Plamy Wypłukać czystość, a następnie wysuszyć bawełnianą.

4, z dala od słońca przez słońce będzie żelazo meble, kolor farby lub spaść, co spowoduje, że wewnętrzna warstwa utleniania metalu pogorszenie. Tak więc lokalizacja mebli żelaza w miarę możliwości nie jest bezpośrednim światłem słonecznym, jeśli w przypadku ekspozycji na słońce, a następnie używać zasłon do blokowania.

5, izolowana wilgotność żelaza meble w wilgotnym środowisku jest łatwy do korozji metalowej, powlekania itp., Więc lokalizacja powinna być umieszczona na sucho, i spotyka się czyszczenie mebli, pamiętać, aby nie używać wody lub wody na żelaznych mebli do czyszczenia, Tylko Wycierać czystą wilgotną szmatką.

6, usuwanie rdzy w domu, jeśli zardzewiałe meble, nie od razu z papierem ściernym polerowane, jeśli lokalizacja jest stosunkowo niewielka może być poplamiona bawełną może być wytarta olejem, jeśli rdzy jest duży, spróbuj proszę konserwacji technika Porównanie Professional, tak, że życie żelaza meble dłuższe.


Para:Kucie spawalnicze Następny:Farba proszkowa