Mahoniowe meble: woskowanie proces jest lepszy niż malarstwo

- Jul 30, 2018-

Mahoniowe meble to połączenie tradycyjnej sztuki chińskiej. Oprócz połączenie sztuki malarstwa i kaligrafii, rzeźby sztuki, rzemiosła, itp. jego sztuka dekoracji szkliwa jest również szczególny nacisk. W obecnych, mahoniowe meble jest stopniowo wraca do racjonalnego i dojrzałe wydajność, i to, że nowo wprowadzony konsumentów w branży zaczęły zwracać uwagę na proces konserwacji mebli.


W chwili obecnej mahoniowe meble procesów konserwacji głównie są podzielone na dwa rodzaje, jeden jest proces malowania. To jest tylko "raw farba", ale także malarza wykwalifikowanej może to zrobić. Poinformowano, że nie istnieje wielu ludzi, którzy rzeczywiście opanowania technologii krajowych farby. W związku z tym siły roboczej i kosztów bieżącego procesu lakierowanie są stosunkowo wysokie, co również jest powodem wysokiej cenie meble lakierowane. Chociaż działanie ochronne skórzane opatentowany na mahoniowe meble jest bardzo dobry, po meble jest uszkodzone, to będzie trudne do naprawy uszkodzonej skóry lakierowanej. Koszt naprawy i próg techniczne są porównywalne z operacją przeszczepu ludzkiego i jego życia i wartość będzie dobiegła końca. .


Innego rodzaju procesu woskowanie jest rodzajem utrzymanie, który sąd rzemieślników podziwiany w dynastii Ming i Qing Dynastie. W porównaniu z lakierowane meble, koszt produkcji, procesu woskowanie jest zasadniczo nieistotny względem ceny transakcji. Procesu woskowania jest łatwe do produkcji drewna patyna, że fani redwood realizować. Patyna ma lepszą ochronę niż malowane meble meble i odgrywa również rolę upiększania mahoniowymi meblami. Trwa trzy do czterech lat lub nawet dziesięć lat na lakierowane meble nie są wyświetlane. Jeśli chodzi o zapobieganie koniec mahoniowe meble, woskowanie procesu naprawy jest prosty i łatwy w obsłudze, która jest wywoływana metoda konserwacji fool styl. Uszkodzenia typowe znaki hot i zadrapania jest bardzo proste. Nabywcom mebli można naprawić sami w domu, bez "pomocy medycznej" jak meble lakierowane, a może zwiększyć uczucia ukochanej meble. Jest to dążenie do prawdziwego mahoniu.


W związku z tym mahoniowe meble, woskowanie proces jest lepszy proces malowania, pod względem zasobów ludzkich i koszty, a w ochronie i wykończenia mebli.


Para:We wrześniu 2018 r Shanghai Pudong meble i Strona główna podwójnej wystawie Muzeum wzornictwa ponownie rozszerzony Następny:Projektowanie mebli na świeżym powietrzu jest zbliżone do natury, małe są bardziej uprzywilejowane