Nail Puller

- Jun 21, 2017-

Wyciągarka do paznokci jest wygodnym urządzeniem oszczędzającym czas, służącym do wycinania paznokci, wygiętych, napędzanych w niewłaściwym miejscu lub też z innych powodów wyciągniętych z kawałka drewna. Gdy paznokieć zostanie wbijany w kawałek drewna, nie można wyciągnąć ręcznie. Wyciągarka do paznokci rozwiązuje ten problem. Jeden koniec jest zaklinowany pod głową paznokci, podczas gdy użytkownik naciska na drugi koniec. Po nałożeniu wystarczającego nacisku paznokci są wyrzucane z drewna, a w razie potrzeby można wkręcać nowy paznokci.

Dostępne są różne typy. Najprostszym typem jest ściągacz pazurkowy. Zazwyczaj podobny do małego łomu , jeden koniec paska ma kształt V i lekko pod kątem, aby wyrwać gwoździe z niewielkim uszkodzeniem drewna. Niektóre rodzaje są przeznaczone do wycięcia krawędzi gwoździa, a pozostały kawałek będzie nawet z drewnem, zamiast wyciągnąć gwoździe całkowicie.

Listwa do formowania jest specjalnym typem zaprojektowanym do pracy z formowaniem, delikatnym materiałem, który łatwo się rysuje. Ten pręt może wydobywać paznokcie z niewielkimi uszkodzeniami formowania. Barierka, znana również jako pręt zgniatania, jest drugim rodzajem ściągacza paznokciowego do ciężkich projektów wymagających większej siły, aby usunąć paznokieć. Inne prowadnice paznokciowe są wykonane w różnych długościach i różnych materiałach, ale podstawową koncepcją tego, jak działają, są takie same.

Dostępne są dwa rodzaje ściągaczy pneumatycznych. Mniej pospolity i droższy, pneumatyczny wyciągacz do paznokci wykorzystuje ciśnienie powietrza, aby wyciąć paznokieć. Ten typ oznacza mniej pracy dla użytkownika i twierdzi, że działa szybciej niż tradycyjny wyciągarka do paznokci. Szczelny pistolet do piaskowania kopiuje do drewna i zacina wokół paznokci przed użyciem ciśnienia powietrza, aby wyciągnąć go z drewna.

Wybierając odpowiedni uchwyt do paznokci w projekcie, zastanów się nad tym, jak delikatny jest materiał i jaki rodzaj gwoździ został użyty. Robotnik budowlany może rozważyć utrzymanie podstawowego pasa rozrzutowego w ręku do ogólnego użytku, a w razie potrzeby potrzebny jest wybór ściągaczy paznokciowych do paznokci określonych rodzajów drewna lub paznokci w jej przyborniku. Może rozważyć inwestowanie w wersję pneumatyczną, jeśli potrzeba ciągnięcia paznokci jest częstym zjawiskiem w pracy.


Para:Ogólne narzędzia do rysowania i umiejętności projektowania mebli Następny:Co to jest Torch spawalniczy