Nadwyżka zdolności produkcyjnych prowadzi do kryzysu, przemysł meblarski staje przed ogromnym testem

- Aug 03, 2018-

Wraz z wprowadzeniem nowej polityki rynku nieruchomości, spowodował boom w kupowaniu domów i dekoracji, co przyczyniło się do rozwoju branży meblarskiej. Wiele firm widziało okazje biznesowe i dołączyło do przemysłu meblarskiego, mając nadzieję na zdobycie "jednego kubka". Większość istniejących firm meblarskich dostosowała również swoje strategie rozwoju i zwiększyła produkcję, mając nadzieję na sprzedaż większej ilości produktów, zwiększenie sprzedaży i uzyskanie większych korzyści.


Jednak, jak wynika z sondażu, chociaż nowa polityka rynku nieruchomości wywołała boom dekoracyjny, do pewnego stopnia wzrosła sprzedaż produktów meblowych, a jednocześnie rośnie popyt konsumpcyjny, ale daleko mu do wzrostu produkcji przemysłowej. Wśród nich niektóre przedsiębiorstwa mają nieuzasadnione planowanie produkcji i nie dostosowały swoich strategii do warunków rynkowych. Jednak ślepo produkowane produkty doprowadziły do nadmiernej produkcji. Ponadto, niektóre firmy meblarskie widzą jedynie krótkoterminowe korzyści, w celu osiągnięcia ilości produktu i szybkości produkcji, zaniedbują jakość produktu. W związku z tym jakość produktu nie jest dobra, a produkt jest homogenizowany, co nie jest w stanie przyciągnąć konsumentów do zakupu, czego skutkiem jest poważna akumulacja produktu i dalsze zwiększanie problemu nadmiernej zdolności połowowej.


Dlatego niektórzy z wtajemniczonych stwierdzili, że obecny przemysł meblarski znajduje się we względnie "nasyconym rynkiem". Nadmierna zdolność produkcyjna stała się nieuniknionym problemem w branży, a konkurencja w branży stopniowo staje się coraz bardziej intensywna.


Prawdą jest, że chociaż przemysł meblarski stoi przed ogromnym testem, istnieje również kilka firm, które aktywnie ustabilizowały problem nadmiernej zdolności połowowej poprzez rozsądne i szczegółowe planowanie strategiczne i zdobyły przyczółek na rynku.


Nadwyżka zdolności produkcyjnych jest problemem, który w zasadzie występuje w rozwoju branży do pewnego stopnia. Przedsiębiorstwa powinny zaplanować i rozwiązać ten problem z aspektów racjonalnej produkcji i różnicowania produktów. Firmy meblarskie powinny zawsze formułować strategie produkcji zgodnie z warunkami rynkowymi i własnym rozwojem, a także planować produkcję, aby uniknąć nadmiernej zdolności produkcyjnej i marnowania zasobów. Jednocześnie firmy muszą stworzyć profesjonalny zespół projektantów ds. Badań i rozwoju, zaangażowany w różnice, innowacyjność i praktyczność produktów meblowych. Tylko wtedy, gdy firmy meblarskie produkują zróżnicowane produkty, dzięki czemu style i funkcje są lepsze od innych przedsiębiorstw, mogą je faworyzować konsumenci, a sprzedaż będzie naturalnie wzrastać.


Krótko mówiąc, branża meblarska musi naprawdę uniknąć problemu nadmiernej zdolności produkcyjnej, a wiele firm musi zdawać sobie sprawę z wagi zadania pytania i podjąć odpowiednie środki, aby zapewnić, że sama firma nie ma nadwyżki zdolności produkcyjnej, i oczywiście może skutecznie rozwiązać problem. zdolność produkcyjna przemysłu. Nadmiar problemu.


Para:Jak odróżnić Orzech czarny i wiąz Następny:Istnieją cztery problemy związane z prosperującym rozwojem branży dostosowywania domu. Istnieją cztery problemy związane z dynamicznie rozwijającym się przemysłem dostosowawczym