Pudong meble do domu podwójnej wystawie, z wybuchem projekt we wrześniu

- Aug 11, 2018-

W kolejny miesiąc w Shanghai Pudong New International Expo Center i centrum wystawowego Expo odbędzie się najważniejsze targi branży wyposażenia wnętrz. Na 9 sierpnia 2018 r. konferencji prasowej nowoczesne Shanghai moda Home Show wstrzymywany w Shenzhen Hotel wstępnie ogrzewane wystawy z góry.

Ten 25-letniej historii Chin międzynarodowe targi meblowe w dalszym ciągu się za ręce z młody i energiczny nowoczesne Shanghai domu pokaz mody, za pomocą projekt meble, materiały, miękkie meble, sztuki, kolor i Shanghai projekt domu tydzień jako link link cały kapitał magiczne miasta sztuki i kultury uosabia urok chińskiej konstrukcji na świecie.

11-14 września, 2018, 4 dni, dwie sale wystawowe, 350 000 metrów kwadratowych, 3500 wystawców, 220 międzynarodowych marek, 129 projekt marki, więcej niż 50 projektowanie duża kawa... ten ciąg liczb wszystko wskazuje, że w tym roku Pudong meble i dwukrotnie w domu Wystawa, czy to tereny wystawowe, jakości wystawcy lub działań na miejscu, po raz kolejny będzie przewyższać były wspaniałe, niech ludzie czują się majestatyczny i wyrafinowane postawy morza.


Para:Jak usunąć zapach mebli? Następny:Powyżej jest nadmiar mocy produkcyjnych