Odrdzewiacz konserwujący

- Nov 25, 2017-

Jak sama nazwa wskazuje, do usuwania rdzy produktów są specjalne Formuły używane do usuwania plamy rdzy, które zazwyczaj zawierają kwas szczawiowy. Nie tylko jest niezwykle toksyczne kwasu szczawiowego, ale również go pałaszować na różnych powierzchniach, takich jak tworzywa sztucznego i metalu. Plamy rdzy może powodować szereg problemów dla domu i firm z powodu ich skłonności destrukcyjne.

Rdzawe plamy są często w odcieniu czerwonawo-brązowe lub czerwone. Wewnątrz rury rdzy można utworzyć rdzawobrązowy plam, wszędzie tam, gdzie płynie woda. Chociaż może to być uciążliwe plamy rdzy, mogą być usunięte z trochę ciężka praca i pomoc do usuwania rdzy. Istnieje wiele produktów do usuwania rdzy, które są dostępne na rynku, ale kilka typowych artykułów gospodarstwa domowego może służyć również do walki plamy rdzy. Te przedmioty gospodarstwa domowego mogą być stosowane pojedynczo lub łącznie stworzyć skuteczne, bezpieczne urządzenia do usuwania rdzy.

Winnik, nadtlenek wodoru i produktu, takie jak boraksu lubsoda do pieczeniamogą być połączone do tworzenie ciasto domowe do usuwania rdzy. Boraksu lub sody może być zastąpiony inne podobne produkty, ponieważ ich głównym celem jest dodać ziarna do rozwiązania bez powodowania uszkodzenia powierzchni, gdy używane. Aby to zrobić, łyżeczka śmietany Tarter i filiżankę kwartale boraksu lub sody powinien być mieszany z wystarczającej ilości nadtlenku wodoru do gęstej pasty.

Wklej powinien być wciera się rdzy spot i odstawić na 30 minut. Następnie rdzawe plamy powinny być wymazane z wilgotną gąbką. Jeśli plama nie, należy powtórzyć cały proces.

Białyocetinny olej wazelinowy jest powszechnie spotykane w domach. Podczas korzystania zbiały ocetAby usunąć rdzę, to należy spryskać bezpośrednio na plamę rdzy i usunięty w. Następnie obszar powinien być ponownie spryskać białego octu i możliwość usiąść na dwudziestu do trzydziestu minut. Po wolno siedzieć, rdzawe plamy powinno się z łatwością, gdy ocet jest wymazane.

Jeszcze innym rozwiązaniem w domu do usuwania rdzy jest szklanki boraksu zmieszany z sokiem z jednej cytryny. Ta mieszanka sprawia, że pasta, które mogą być stosowane bezpośrednio na plamę. Powinien siedzieć na dwudziestu do trzydziestu minut i następnie być usunięty czyste. Może upłynąć kilka aplikacji dla tej substancji, aby odnieść sukces, ale ta mikstura jest bezpieczne dla wielu powierzchni, jak również bezpieczne dla zwierząt domowych i dzieci.


Para:Trzy aspekty innowacji nowych chińskich mebli Następny:Molibdenum Steel