Uszczelnienie spoin

- Aug 22, 2017-

Uszczelnienia spoiny jest spoiny, który wykonuje podstawową funkcją uszczelniania spoin. Uszczelnienie spoin są powszechnie stosowane w gazu lub cieczy kontenery zawierają substancji gazowych lub ciekłych i aby zapobiec wyciekom. Obecność uszczelnienie spoin zapobiega także gazy lub płyny z wejściem konkretne, niedostępne obszary, gdzie może powodowaćkorozjilub inne szkody.

Uszczelnienie spoin są stosowane do części, które mają być ocynkowane. Istnieją dwa rodzaje ready-to-be ocynkowanej stawów, regularne i wentylowane, które mogą być spawane ze sobą odpowiednio z uszczelką do spawania; Istnieje również trzeci wspólny ocynkowanej ready-to-be, że nie wymaga uszczelnienia spoiny. Z regularnych połączeń należy dołożyć do zapewnienia, że uszczelnienie spoin nie są tak porowate, aby umożliwić wszelkiego rodzaju wycieku. Wentylowane stawów są stawy, które mają otwory wentylacyjne lub otwory w nich by gaz mógł uciec się. Stosując uszczelnienie spoin wentylowane stawy, jest ważne, aby zapewnić, że otwory wentylacyjne są umieszczane w odpowiednich miejscach; nagromadzenie gazu może spowodować uszkodzenie stawów inaczej.

Należy pamiętać, że uszczelnienie spoin są umieszczane tylko jako środki dotyczące zamknięcia i nie należy się spodziewać, aby dodać do wytrzymałości. Jest to istotne, że projektant i wytwórca Sprawdź, czy umiejscowienia uszczelnienia Zgadzam się z kodu wymagania określone przez American spawanie społeczeństwa (AWS), chociaż kod naruszenia są dozwolone w niektórych przypadkach, które mogą wpłynąć na elastyczność stawów. Jest również niezbędne do zapewnienia, że uszczelnienie spoin nie przypadkowo kończy się wykonywanie niektórych niepożądanych funkcji konstrukcyjnych, lub że obecność uszczelnienie spoin nie wpływa na ultradźwiękowej inspekcji zbyt negatywny.

TheSpawaczmusi być dobrze wykwalifikowanych do pracy i potrzeb do naśladowania dźwięku praktyk, spawanie, dokonując uszczelnienie spoin. Dźwięku spawalniczy praktyki obejmuje przylegającą do rozmiary spoiny określonego i cieplnym, wybierając prawo w kształcie elektroda, a także odpowiednie procedury spawania. Właściwy czas nagrzewania i spawania ciśnienie są niezbędne do zapewnienia, że osiąga się całkowite stopienie i to nie ma szans, że uszczelnienia spoiny może crack.

Aplikacja uszczelnienie spoin jest powszechne w przemyśle spożywczym oraz budowy maszyn. Oprócz rur i zbiorników odsłonięte elementy stalowe są poddawane spawalniczy przed malowane w celu uniknięcia korozji. Szczypta uszczelnienia spoiny, który jest również znany jako wykończenia uszczelnienia lub blokada guma, jest używany w drzwi lodówki i samochód.


Para:O rzymskich parasol Następny:Czyszczenie i konserwacja mebli ze stali nierdzewnej