Raport z wiosną 2018 China Internet dekoracji wnętrz badania rynku

- Jul 23, 2018-

W chwili obecnej Chin Internet dekoracji wnętrz platformy ma cechy "domu ozdoba e-commerce" pod względem modelu biznesowego i ma Internet jako dodatkowy środek kanałów marketingowych. I świadczenia low - cena dekoracji wnętrz gotowego produktu, można rozwiązać tylko płytkie poziomie punktu bólu przemysłu. Dekoracji wnętrz Internet integruje wysyłania i pobierania zasobów przemysłu i zapewnia konsumentom usług dekoracji, które oszczędzają pieniądze, czas i wysiłek poprzez "niskiej cenie pakiet + zobowiązania krótkoterminowe + monitorowanie w czasie rzeczywistym dekoracji proces". W przyszłości rentowność Internet wnętrz opiera się głównie na jego zdolność do integracji różnych zasobów i utworzyć transakcji ruchu.


Według monitorowania danych z bigdata badawcze centrum danych, 36,8% użytkowników Internetu dekoracji wnętrz w Chinach wiosną 2018 całkowicie rozwiązany problem dekoracji wnętrz przez Internet, 45,6% rozwiązać niektóre problemy, przez Internet, i tylko 17,6% nie mogła przyjąć Internet dekoracji wnętrz. W rynku dystrybucji udział Chin Internet dekoracji wnętrz platformy wiosną 2018, qijia na pierwszym miejscu w branży z udziałem 36,1% udział w rynku tuba królik był 25,6% i aispace w rynku udział wyniósł 11,9%. Qijia netto przez "usługi jednej stacji, wiele zarządzania marką" tryb wszechstronnego rozwoju, wysokie obroty.


Para:Istnieją cztery problemy związane z prosperującym rozwojem branży dostosowywania domu. Istnieją cztery problemy związane z dynamicznie rozwijającym się przemysłem dostosowawczym Następny:Guangdong's Atmospheric Environmental Governance dokonał ciężkich wysiłków