Czyszczenie i konserwacja mebli ze stali nierdzewnej

- Sep 06, 2017-

1, przetrzyj ręcznik papierowy lub miękką ściereczkę


Największą cechą stali nierdzewnej jest połysk. Więc najważniejsze jest utrzymanie konserwacji stali nierdzewnej, bez względu na to, co woda, nawet jeśli jest sucha, na powierzchni ze stali nierdzewnej, pozostawiła ślady plam. Kiedy olej jest ciężki, można używać zwykłych ręczników papierowych do czyszczenia; gdy olej jest ciężki z neutralnym detergentem, z gorącą wodą, a następnie spłucz wodą, a następnie przetrzyj ręczniki wodne. Powłoka sucha ze stali nierdzewnej będzie jasna.


2, nacisk na regularne ziemię wymazać ścieranie


Szczególnie w kuchni, naczynia ze stali nierdzewnej bardziej starannie wycierać. Po posiłku każdy posiłek do kuchni, naczynia do gotowania na ślady plam wody czyste, nie czekaj, aż do plamowania oillogging więcej, trudno radzić sobie.


3, stal nierdzewna powinny unikać kwasów i zasad


Meble ze stali nierdzewnej są najbardziej wrażliwe na kwaśne i alkaliczne, kwasowe i alkaliczne korozji jest meble ze stali nierdzewnej, "numer jeden zabójca". Dlatego nie należy czyścić stali nierdzewnej octem. (Np. Kwas siarkowy, ocet), alkalia (takie jak alkalia, woda z mydła, woda sodowa), czyszczenie mebli ze stali nierdzewnej nie powinno używać środka wybielającego lub środka dezynfekującego, woda ta zawiera dużą zawartość chloru, stal nierdzewna ma silny korozję, jeśli nie serca do powyższych, należy natychmiast korzystać z wody do czyszczenia ścieków, a następnie suche bawełniane lub papierowe ręczniki czyste.


4, przechowywać w suchym i suchym miejscu


Powierzchnia sucha w celu zapewnienia, że meble ze stali nierdzewnej są nowe. Stal nierdzewna, choć nie jest rdzy w zasadzie, ale boi się mokrego, mokrego może spowodować utratę stali nierdzewnej, wpływając na estetykę, a nawet korozję metalową, chromowanie itp., Więc meble ze stali nierdzewnej powinny być umieszczone w suchym miejscu, I z dala od soli i ocet, aby nie wrócić do przypływu, korozję mebli.


5, rdzy nie można używać twardego tarcia


Niektóre meble wykonane ze stali nierdzewnej z powodu braku czystości powodują powstanie rdzy, z rdzy, nie używaj papieru ściernego lub stalowej ściereczki, ponieważ powierzchnia stali nierdzewnej zostanie zraniona. Jeśli rdzy nie są duże, można użyć pasty do zębów lub zanurzyć w oleju na rdzy i zetrzeć rdzę, odczekać chwilę, a ściereczką wycierać rdzy.Para:Uszczelnienie spoin Następny:Najlepsze metody spawania metali