Normy i standaryzacja w branży meblarskiej

- Jun 25, 2018-

Jak mówi stare przysłowie, bez reguł, bez kwadratu. Reguły są standardami. Dzisiejszy przemysł meblarski, już nie był wczorajszym tradycyjnym przemysłem wytwórczym, technologia informacyjna, inteligentna produkcja i elastyczne dostosowywanie były szeroko stosowane w przemyśle, podczas gdy standard i standaryzacja to niezbędne i podstawowe informacje, inteligencja i elastyczność. Dlatego wszystkie działania biznesowe muszą opierać się na standardach. Jednak w branży meblarskiej brakuje obecnie w tej chwili systemu normalizacji.

Dlaczego to? Jaki jest związek między normami a standaryzacją? W jaki sposób przedsiębiorstwa mogą stale poprawiać produkcję i poprawiać efektywność dzięki standardom i standaryzacji? Wierzę, że wiele skorzystasz na wprowadzeniu dr Liu xiaohong.

Pod koniec odchudzonej produkcji musimy wprowadzić standardy i normalizację.

Standardy i standardy odgrywają coraz ważniejszą rolę w dzisiejszym zglobalizowanym świecie Internetu, dużych danych, personalizacji i usług.

Są podstawą lean manufacturing i elastycznego wytwarzania. Jest to ważna część płynnego połączenia z łańcuchem dostaw.

Zwiększa elastyczność i połączenie produktów poprzez standardowy interfejs i modularyzację komponentów.

Może zminimalizować fizyczne zmęczenie pracowników, zaoszczędzić czas pracy, zmniejszyć koszty, poprawić wydajność i zmaksymalizować zyski.

Warunkiem wstępnym realizacji dostosowania mebli jest osiągnięcie maksymalnej standaryzacji i maksymalnej dywersyfikacji szczęśliwej koordynacji połączenia;

Jest to również niezbędny warunek wstępny i gwarancja pomyślnego wdrożenia informatyzacji.

Podsumowując, bez standardów i standaryzacji przedsiębiorstwa nie mogą być uprzemysłowione, nie mówiąc już o informatyzacji i inteligencji. Dlatego nie można mówić o konkurencyjności przedsiębiorstw.


Para:Projektowanie mebli na świeżym powietrzu jest zbliżone do natury, małe są bardziej uprzywilejowane Następny:Charakterystyka ekologicznych materiałów drzewnych