Oleju Teak

- Sep 25, 2017-

Oleju teak jestOlej syntetycznyktóry jest zoptymalizowany do zachowania i ochrony drewna tekowego drewna. Powszechnie uznawane za jeden z najbardziej trwałe dostępne, drewna tekowego drewna drewna jest wodoodporny, praktycznie odporne na pleśń i w znacznym stopniu odporna na słońce. Jest bogata w naturalne oleje i zazwyczaj nie reaguje na komercyjnych lakiery i uszczelniacz. Nadal wiele drewna tekowego właściciele chcą dać ich produktów drewna tekowego trochę dodatkowej ochrony przed żywiołami. Oni to zrobić przez zastosowanie oleju teak.

Zewnątrz meble i łodzi muszli i osłonki są dwa z najbardziej popularnych zastosowań drewna tekowego. Drewno jest również czasami używane jako nawierzchnia lub w obudowach zewnętrznych okna, ze względu na jego uznaniem wytrzymałość i trwałość. To naturalnie odporna na wodę i światło słoneczne i może wytrzymać poza lub na wodzie przez cały rok. W optymalnych warunkach drewna tekowego troszczy się o siebie, wydzielające olejki i regenerujące się w.

Większość ekspertów teak zniechęcać do używania lakieru, farby lub uszczelniacze na drewna tekowego. Tego rodzaju produktów może upośledzać zdolność drewna do opieki dla siebie i może powodować drewna wobec roztrzaskać, wysusza i ogólnie tracą wytrzymałość, dla którego jest cenny. Większość drewna tekowego wymaga nie ma opieki, oprócz sprzątania i utrzymania, ale eksperci zalecają pewne zabiegi oleju dla produktów regularnie narażonych na trudne warunki.

Meble wykonane z drewna tekowego, że widział kilka lat upalne lato i wycie śnieżyce jest zwykle dobrym kandydatem do zabiegu. Tak, zbyt, są teak łodzie, które spędził kilka tygodni lub miesięcy w wodzie — szczególnie jeśli że woda była słona. Olej nie jest faktycznie olejek z drzewa tekowego; oleju Teak nie można wyodrębnić z drzewa bez niszczeniaTeak drewna, który jest zwykle znacznie bardziej wartościowe niż olej. Dostępne na rynku obróbki drewna tekowego jest syntetyczny produkt zaprojektowany, aby naśladować i poprawić właściwości ochronne naturalnie występujących olej.

Oleju teak jest zwykle sprzedawane przez tych samych dystrybutorów, które sprzedają produkty z drewna tekowego, a także specjalności tarcicy i Naprawa główna firm. Zwykle różne oleje są dostępne dla różnych potrzeb.Meble z drewna tekowegona przykład, olej, jest zwykle zoptymalizowany dla ochrony przed promieniowaniem UV i pomóc teak meble ogrodowe w dalszym ciągu wstać do elementów. Morskich oleju teak, z drugiej strony, zazwyczaj jest zoptymalizowany do ekspozycji i wilgoci odporność na działanie wody.

Istnieje nie stałej formuły dla oleju, i nie wszyscy producenci zawierają te same składniki lub zasadniczych elementów. Większość producentów drewna tekowego zaleca, że teak Właściciele używać tylko zatwierdzonych lub zbadane oleju teak produktów. Teak jest zwykle dość drogie, niskiej jakości oleju, który kończy się uszkodzeniem teak może być kosztowne i zwykle niepotrzebne, doświadczenie.


Para:Przyjazne dla środowiska farby Następny:Aplikacji z wodoodporną powłoką