W białej księdze na temat trendów w meblach z 2019 r. Przedstawiono precyzyjny rozwój przedsiębiorstw meblarskich z Big Data

- Sep 12, 2019-

1. Status rynku przywracania danych wielowymiarowych

Precyzyjny rozwój produktów wymaga ponownego zbadania elementów R&D produktu. Pierwszą rzeczą, którą należy ustalić na początku badań i rozwoju, jest pozycjonowanie. Biorąc za przykład nowoczesne apartamenty z litego drewna, podstawowymi elementami projektowania produktu są styl, materiały, efekty malarskie i ceny. . Poprzez gromadzenie danych z 133 produktów serii 113 marek, od proporcji stylu podziału, głównego materiału i proporcji głównego materiału, zastosowania materiałów pomocniczych, efektu pokrycia powierzchni (efekt zamknięty / efekt pół-zamknięty / efekt otwarty ), Tabela danych jest analizowana pod kątem różnych wymiarów, takich jak rodzaj farby, kolor powłoki powierzchniowej i cena fabryczna, aby zmaksymalizować rzeczywistą sytuację rynkową i zapewnić firmie podstawę do znalezienia właściwej pozycji oraz dokładnych badań i rozwoju.

2. Lata analizy porównawczej pokazują trendy

Dane statyczne mogą przedstawiać jedynie obecny stan rynku, a trend zmian często pojawia się w latach porównywania danych. Korzystając z ciągłego gromadzenia danych w białej księdze przez wiele lat, jesteśmy w stanie porównać dane z ostatnich trzech lat, aby pomóc nam uchwycić trend zmian rynkowych.

Biorąc za przykład cenę fabryczną nowoczesnej sofy do salonu z litego drewna (1 + 2 + 3) jako przykład, duża liczba marek zgromadziła między 1,2 W a 1,6 W w 2017 i 2018 r., Ale odsetek tego zakresu gwałtownie spadł w 2019, a niektóre marki są bardziej opłacalne. Przedział cenowy W-1,0W zapewnia bardziej odpowiedni salon dla młodych ludzi i rynków z niższej półki; podczas gdy druga część ewoluuje w kierunku klasy średniej do wyższej i wyższej klasy, oferując produkty o większej wartości i zróżnicowaniu. To pokazuje, że rynek rozwija się w bardziej zróżnicowanym kierunku.

Innym przykładem jest przekształcenie rozumienia stylu: rozumienie stylu jest pogłębione, a pseudo-style wielu rynków są wzywane przez przedsiębiorstwa i nie ma podstaw naukowych. Już za 1-2 lata uwaga zacznie migać, a firma wpadnie w nową rundę kryzysu rozwoju stylu. Przez kilka lat śledzenia, takich jak opis cech nowoczesnego stylu, „lekkość w procesie” jest esencją nowoczesnego stylu.

3. Ciągła segmentacja służy tylko większej koncentracji i głębi

W 2019 r., Aby dokładniej zarejestrować podstawowe dane powiązanych pól, podzieliliśmy białą księgę na trzy sekcje: pakiet, oprogramowanie i dostosowywanie, a dostosowywanie jest wciąż opracowywane. Apartamenty są dodatkowo podzielone na cztery sekcje: Apartament nowoczesny (lity / drewniany), Apartament w stylu chińskim, Apartament w stylu europejskim i Apartament typu Junior, oprócz masowej analizy danych dotyczących stylu, materiału, malowania i wymiarów cenowych. Demonstruje typowy styl reprezentatywnego atlasu marki;

Pakiet oprogramowania obejmuje trzy kategorie sof, miękkich łóżek i materacy. Dzięki analizie stylu, tkaniny, koloru i ceny loco fabryka, obecna struktura krajowego rynku oprogramowania została zasadniczo przywrócona. Jednocześnie, zgodnie z analizą obrazu zebraną na wystawie, po raz pierwszy podsumowaliśmy i zaprezentowaliśmy główne style oprogramowania.

Instytut Badań i Rozwoju Mebli w Shenzhen wydał „Białą księgę na temat trendów w meblach” przez 12 kolejnych lat, mając na celu obiektywne i obiektywne przywrócenie danych o różnych produktach prezentowanych na dużych wystawach w branży, rekonstrukcję podzielonych danych i udoskonalenie duża liczba ukierunkowanych wykresów analitycznych zapewnia skuteczne wsparcie danych w opracowywaniu produktów przez decydentów. Edycja „Białej księgi nt. Trendów meblowych” z 2019 r. Ewoluowała w oparciu o oryginalne ramy białej księgi, dzięki czemu treść jest bardziej ukierunkowana, dane bardziej szczegółowe i dokładniejsza analiza. Po 12 latach 2008-2019 idziemy naprzód i mamy nadzieję, że biała księga w sprawie trendów meblowych w 2019 r. Zapewni podstawy i amunicję do precyzyjnego rozwoju przedsiębiorstw.


Para:Osiem powszechnie używanych materiałów w dziedzinie mebli ogrodowych Następny:Wprowadzenie i porady dotyczące zakupu leżaków