Pojęcie konsumpcji stopniowo porzuca się, zastępując ją ceną towarów i cen

- Jan 15, 2019-

Prognozy gospodarcze z 2019 r. Są nadal jednym z najbardziej zaniepokojonych miejsc. Pośród nich zostały sklasyfikowane cztery słowa kluczowe: lokalne przebudzenie, iteracja wartości kolorów, cena i cena oraz podział na króla.


Lokalne przebudzenie ze wzrostem klasy średniej, w szczególności wzrost liczby nowych grup konsumenckich w Chinach po latach 90. Konsumenci ci od urodzenia nie doświadczają głodu. Zaczęły się urbanizować, kiedy są rozsądne. Po tym, jak weszli do miejsca pracy, Chiny stały się drugim na świecie. Wielkie gospodarki, więc ich naturalna lokalna świadomość jest bardzo silna. W ostatnich latach nastąpiło odrodzenie na dużą skalę produktów krajowych. Przebudzenie lokalnej świadomości oznacza ponowne odkrycie lokalnej innowacji, lokalnej kultury i lokalnej wiary w siebie.


Oznacza to, że wraz ze wzmacnianiem siły narodowej zaufanie konsumentów do produktów krajowych wzrośnie również po latach 90., więc koncepcja czczenia obcokrajowców będzie stopniowo opuszczana. Inteligentne szafki sprawią, że inteligentne zamki, które stworzą koncepcję chińskich towarów i narodowych sentymentów, będą coraz bardziej faworyzowane i rozpoznawane przez użytkowników.


Jeśli chodzi o iteracje wartości kolorów, chodzenie do centrum handlowego dzisiaj, aby kupować ubrania i kupować buty, nie oznacza, że tracisz, ale dlatego, że zgadzasz się z jego symbolami kulturowymi i zainteresowaniami estetycznymi. "Tak więc w przypadku inteligentnych szafek 2019 wciąż jest w wieku patrzenia na twarz, inteligentne zamki wciąż nie są kluczem do przyciągania użytkowników, ale nie mogę stracić jakości i bezpieczeństwa ze względu na wartość.


Jeśli chodzi o cenę towarów, Wu Xiaobo uważa, że w przeszłości byliśmy wprowadzani w błąd przez "dobrą jakość i niską cenę". Kiedy jakość i taniość stają się filozofią konsumenta, nikt na tym rynku nie chce płacić za twoje innowacje technologiczne. Płacą tylko za tani. W ostatnich latach zmienialiśmy rzeczy w ciągu ostatnich kilku lat. Najpierw spodobało nam się to, czy nam się to podobało, czy nie. "Dobra jakość i niska cena" zostały stopniowo porzucone przez główny nurt konsumpcji. Wygląda dobrze, jakość rzeczy jest dobra, a cena nie jest droga. Jest to nowy trend konsumpcji.


Oznacza to, że użytkownik może nie lubić najdroższych i nie lubi najtańszych, o ile produkt wygląda dobrze, jakość jest doskonała, a cena umiarkowana. Tak więc w przypadku inteligentnych zamków wojna cenowa nie jest ostateczną opcją, a powrót do racjonalnej konkurencji jest nieuniknionym trendem.


Jeśli chodzi o podział na królów, uważamy, że z jednej strony, główne przedsiębiorstwa są coraz bardziej skoncentrowane, z jednej strony segmenty rynku stają się coraz większe, a "duże i silne" i "małe i piękne" istnieją jednocześnie, co stanie się dużą częścią przyszłego rynku chińskiego. scena. W przypadku przedsiębiorstwa typu smart lock nie jest dobre, aby być "dużym i silnym" głównym przedsiębiorstwem i być "małym i pięknym" wyrafinowanym przedsiębiorstwem.


Jednocześnie w inteligentnym domu mamy także czujność transgranicznej wartości dodanej. Wróg jutra nie pojawia się na dzisiejszej liście przeciwników. "Duża liczba przedsiębiorstw przekracza granicę.


Para:Co to jest Faux Wood? Następny:Czynniki dla rozwoju przemysłu Chin meble z drewna