Różnica między wodoodporne tkaniny i tkaniny wodoodporne.

- Dec 06, 2018-

1. wodoodporny trwałość jest inny

Wodoodporne tkaniny mają dłuższą trwałość i właściwości fizyczne i chemiczne. Wodoodporne tkaniny są krótsze niż tkanin wodoodpornych, i ich właściwości fizyczne i chemiczne nie są tak stabilne jak wodoodporne tkaniny.

2. wskaźniki opór ciśnienia wody różne

Indeks oporu wody wodoszczelna tkanina jest zazwyczaj powyżej 3000MM, podczas gdy indeks oporu wody wodoodporne tkaniny jest mniej niż 3000MM.

3. nieprawidłowe z powodu mycia

Wodoodporne tkaniny ogólnie się niepowodzeniem z powodu mycia i długotrwałe użytku, podczas gdy wodoodporne tkaniny stopniowo słabną lub nawet zakończyć się niepowodzeniem z mycia i długotrwałego użytkowania.

4. Rola konkretnego zastosowania do odzieży jest inna

Hydroizolacja jest całkowicie nieprzepuszczalne bariery, który zaprzecza wody bez względu na to, czy tkanina wchłania wodę, lub nie. Główną funkcją warstwę hydrofobową jest zmniejszyć absorpcję wody przez tkaninę tak, że woda może być "wypychane" na powierzchni tkaniny.

Waterproof fabric1

Para:Jakie meble z rattanu są dobre? Ile lat mogę używać dobrych mebli z rattanu? Gdzie mogę znaleźć dobre meble z rattanu? Jak oceniają konsumenci? Następny:Typowe wielkości meble