Czynniki dla rozwoju przemysłu Chin meble z drewna

- Dec 24, 2018-

Meblarstwa jest ważne produkcji cywilnej przemysłu i branży znaczący międzynarodowej konkurencyjności w gospodarce narodowej Chin. Odgrywa ona ważną rolę w zaspokajaniu popytu konsumentów, poprawy jakości życia, promowania handlu międzynarodowego, pełni absorpcji zatrudnienia, promowanie regionalnej gospodarki i budowania harmonijnego społeczeństwa. Z poprawą poziomu dochodów mieszkańców i stopniowe dbałość o środowisko życia wzrasta indywidualne zapotrzebowania konsumentów na meble i artykuły gospodarstwa domowego. Meble dostosowane stał się punktem nowy i szybki wzrost w dziedzinie konsumpcji meble w ostatnich latach ze względu na efektywne wykorzystanie przestrzeni domu, możliwość w pełni odzwierciedlać potrzeb konsumpcyjnych spersonalizowane konsumenta i poczucie nowoczesności.

1. mieć bazę ogromny rynek

Według statystyk National Bureau of Statistics poziom konsumpcji mieszkańców miast w Chinach wzrosła gwałtownie. W tym samym czasie, z ciągłej poprawy wskaźnika urbanizacji w Chinach grupy konsumentów branży meblarskiej w Chinach wzrosły, zapewniając miejsca ogromny rynek dla branży meblarskiej.

2, odsetek drewna produktów wzrosła szybciej

W ostatnich latach, z koncepcją ochrony środowiska, głęboko zakorzenionej w sercach ludzi odsetek wyrobów z drewna w ogólnie dekoracyjne materiały stopniowo się powiększał, który przyniósł również większa przestrzeń rynku wyrobów z drewna przemysłu.

3. bogaci ludzie jazdy popyt na wysokiej klasy meble

Dzięki ciągłemu rozwojowi gospodarki Chin i znaczny wzrost poziomu dochodów mieszkańców również szybko wyłania się Chin zamożnych mieszkańców. Obecnie Chiny stopniowo staje się główną siłą w świecie wysokiej klasy konsumentów rynku. Grupy konsumentów wysokiej klasy mają poczucie racjonalne zużycie, i są one bardzo różni się od innych ludzi pod względem zużycia postaw i zachowań. Ich zapotrzebowanie na produkty i marki pomiaru wzrosły z pola Cena jednego na poziomie duchowym. Zgadzają się, że wysokie ceny są wydajność różnicowanie marki, ale wymaga, że wysokie ceny musi mieć produkty do potrącenia, takich jak kultury marki, koncepcji produktu, produkt konotacji, wyjątkowe opakowanie, technologii, technologii, funkcji i tak na. Rozwój ludzi zamożnych będzie napędzać popyt na wyroby rzemiosła spersonalizowane i humanistycznej rosnąć.


Para:Pojęcie konsumpcji stopniowo porzuca się, zastępując ją ceną towarów i cen Następny:Czy Twoje meble ogrodowe są wykonane na zamówienie?