Użyj środowiska mebli ogrodowych

- Jun 28, 2019-

Przed wprowadzeniem wiedzy o produkcie, musimy zrozumieć środowisko użytkowania mebli zewnętrznych, a także definicję mebli zewnętrznych. Meble ogrodowe, jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do stosowania mebli na zewnątrz, na zewnątrz. Ze względu na różne miejsca użytkowania, czynniki wpływające na żywotność produktów zwiększają się.

Po pierwsze,

Produkty zewnętrzne muszą być skuteczne przeciwko promieniowaniu ultrafioletowemu. Promieniowanie ultrafioletowe w świetle słonecznym przyspiesza rozkład chemiczny i starzenie się różnych materiałów organicznych i nieorganicznych,

Dlatego też, aby przedłużyć żywotność, materiały do mebli zewnętrznych muszą być w stanie opóźnić starzenie spowodowane promieniowaniem ultrafioletowym.

Po drugie,

Produkty zewnętrzne muszą być w stanie skutecznie przeciwdziałać erozji deszczu. Jak wszyscy wiemy, jeśli ubrania nie zostaną wysuszone w czasie po zmoczeniu przez deszcz, pojawi się pleśń. Również produkty zewnętrzne muszą być w stanie skutecznie przeciwdziałać erozji deszczu. Poza tym część wody deszczowej zawiera składniki kwasowe i zasadowe, które mają wyższe wymagania dotyczące materiałów.

Po trzecie,

Produkty zewnętrzne mają wyższe wymagania dotyczące wpływu na temperaturę. W środowisku naturalnym temperatura na zewnątrz często waha się od minus 20 stopni Celsjusza do 40 stopni Celsjusza. W środowisku o tak dużej różnicy temperatur łatwo jest doprowadzić do starzenia się i uszkodzenia produktów zewnętrznych. Tak jak w niskiej temperaturze, niektóre produkty zamarzają, w środowisku o wysokiej temperaturze siła niektórych produktów słabnie. W oparciu o powyższe trzy czynniki środowiskowe wiemy, że aby zapewnić żywotność mebli zewnętrznych, musimy ściśle wybrać materiały do produkcji mebli zewnętrznych.


Para:Bionic design - kabina zewnętrzna Następny:Charakterystyka zwęglonego drewna