Jakie są najlepsze wskazówki dotyczące tkania krzeseł

- Apr 15, 2017-

Krzesło tkactwo , Znany również jako fartuch krzesło, jest procesem służącym do tworzenia fotela i oparcia fotela. Niektóre krzesła używają tkactwa jako ozdoby lub ozdoby, a nie elementów konstrukcyjnych krzesła. Na przykład materiał może być tkany wokół nóg krzesła, aby dodać dekorację do fotela, ale nie jest wymagany do pracy fotela. W celu perfekcji tkania na plecach, niektóre z najlepszych wskazówek do tkania na fotelach obejmują zwilżanie materiałów tkacących, tkanie z klamrami, używanie trójników golfowych, klejenie lub lakierowanie.

Podczas opuszczania fotela łatwiej jest pracować z materiałem do psucia przez zanurzenie go w wodzie przez około pięć do dziesięciu minut przed tkaniem krzesła. Zazwyczaj materiałem okrążającym jest rodzaj trzciny, która jest rodzajem drewna. Podczas pracy z taśmami używanymi do splotów lub trzciny cukrowej najlepiej jest utrzymywać wilgotny materiał pokrywający przy użyciu butelki rozpylającej napełnionej wodą.

Paski paskowe zazwyczaj mają gładką stronę i szorstką stronę. Ułatwia to wykonywanie procesu tkania na fotelach, jeśli paski są tkane przy użyciu gładkiej strony. W pierwszej kolejności popychanie gładkiej strony taśmy może ułatwić przesuwanie taśmy i splot taśmy w górę iw dół, co stanowi część procesu tkania. Jeśli najpierw zostanie wciśnięty szorstka strona, uderzenia na nierównej stronie mogą spowodować, że pasek może się lekko wsunąć, a nawet złamać lub uszkodzić taśmę, co powoduje, że jest on bezużyteczny.

Trójkąt do golfa są oprócz materiałów do kania i krzesła, są tkaczami do krzeseł, które pozostają w ręku podczas procesu tkania. Trójki golfowe stanowią doskonałe narzędzie do trzymania puszki w trakcie procesu tkania na fotelach. Naciągnij trójniki golfowe do przestrzeni między listwami do pasków w miejscu, podczas gdy pozostałe taśmy są połączone razem, aby zakończyć proces opuszczania fotela.

Zastosowanie kleju lub lakieru do fotela, gdy jest kompletne, pomaga wykończyć wykończenie. Klej lub lakier służy również jako materiał funkcjonalny, ponieważ posiada paski do pieczenia na miejscu i zapobiega poruszaniu się lub przesuwaniu pasków. Klej lub lakier wzmacnia paski, co zwiększa trwałość krzesła i zapobiega uszkodzeniu materiału pękającego, pękniętego lub uszkodzonego.


Para:Pistolet do paznokci i jego funkcje Następny:Wykorzystanie urządzeń Stick Welding i metod działania