Jakie są najlepsze wskazówki dotyczące powlekania proszku w domu?

- Apr 11, 2017-

Pierwsza i najważniejsza wskazówka dla Powlekanie proszkowe W domu jest badanie, jak poprawnie Proszek I podjąć niezbędne środki ostrożności, aby upewnić się, że proces jest bezpiecznie i efektywnie wykonywany. Przed rozpoczęciem procesu upewnij się, że wszystkie odpowiednie narzędzia są w zasięgu ręki; Malowanie proszkowe w domu może być trudne, zwłaszcza w przypadku dużych kawałków, ponieważ proces utwardzania wymaga gorącego pieca, który może utrzymywać stałą temperaturę. Potrzebne są również inne narzędzia specjalne do malowania proszkowego, więc jeśli osoba wykonująca malowanie proszkowe w domu nie ma dostępu do tych narzędzi, może on rozważyć odwiedzenie profesjonalnego proszkowego środka powodziowego lub znalezienie miejsca wynajmującego niezbędne urządzenia.

Jeśli osoba wykonująca malowanie proszkowe w domu jest nowym procesem, może on rozważyć wypróbowanie procesu na złomu metalu. Pozwala to popełnić błędy, nie wpływając na końcowy produkt, który zamierza malować proszkiem. Pozwala również osobie zapoznać się z wszystkimi narzędziami, jak również całym procesem. Wentylacja jest niezbędna, więc Proces powlekania proszkiem Należy wykonać w miejscu o odpowiedniej wentylacji. Osoba powinna także nosić odpowiednie wyposażenie ochronne, w tym okulary ochronne lub okulary ochronne, maskę respiratora, rękawiczki, szlafrok lub inną odzież ochronną, jeśli jest to możliwe.

Ważne jest, aby posiadać funkcjonalny piec, który będzie pasować do części, które osoba zamierza malować proszkiem, a kuchenka musi być w stanie utrzymywać stałą temperaturę. W przypadku malowania proszkowego w domu nie używaj kuchenki, która normalnie będzie używana do gotowania żywności, ponieważ proces powlekania proszkiem uwolni toksyczne opary, które mogą pozostać w piecu po zakończeniu procesu malowania proszkowego. Dla mniejszych części, a mini piekarnik Lub małego piekarnika wystarczy, ale w przypadku dużych sztuk, a Piekarnik przemysłowy Lub piec specjalnie zaprojektowany do powlekania proszkiem.

Powłoka proszku w domu powinna mieć pewność, że przed uruchomieniem jest sprawny system; Będzie to obejmować przygotowanie tarps do przechowywania wypalonych materiałów proszkowych, wentylacji obszaru, czyszczenia i maskowania części, które mają być powleczone proszkowo, podgrzewania piekarnika i znajdowania sposobu na powlekanie części do suszenia. Właściwe planowanie z wyprzedzeniem znacznie ułatwi proces i zapobiegnie błędom.


Para:Meble w nowej, zielonej, ochronie środowiska, nanometrowej technologii natrysku Następny:Skład i typ powszechnie stosowanego materiału na wiszącym fotelu