Co to jest laska palmowa

- Dec 07, 2017-

Palm rattan jest głównym surowcem do produkcji mebli z rattanu. Istnieją trzy rodzaje palmowego rattanu w Chinach. Główne produkty pochodzą z prowincji Yannan hainan i Xishuangbanna. Hainan jest zdominowany przez żółte winorośle, biały rattan, białą laskę, trzcinę i laskę, roczna produkcja wynosi około 4000 ton, maksymalna roczna produkcja to 6500 ton. Yunnan z małym woskowym rattanem, duży woskowy rattan, roczna produkcja 1000 ~ 2000 b, produkcja dwóch obszarów stanowi ponad 90 procent całkowitej produkcji w całym kraju, a inne regiony dają mniej. Obecnie niektóre dobrej jakości rattanowe, ratanowe, rattanowe prowincja GuiNa, takie jak ścieżka, choć wąski zasięg, ilość zasobów jest niewielka, nie była powszechnie stosowana, ale jej jednolitość grubości łodygi, dobra wytrzymałość, dobre właściwości przetwórcze, wysoki rynek wartości, a zatem mają ogromny potencjał rozwoju.

Zgodnie z charakterystyką i teksturą łodygi rattanu i sytuacją handlową, towary w naszym kraju można podzielić na pięć kategorii: żółty rattan (czerwony winorośl); Mały winorośl liści haczyka (w tym winorośli z liści bawełny i winorośli haczykowych liści hainan); Mała klasa łodygi (10 mm), z niewielkimi winoroślami, białym rattanem, winorośli z prowincji Shangsi, małym białym winem, kłującym kurczakiem, kolczastym krzewem winnym i krótkim trzonem; Łodygi i pędy winorośli (10 mm lub mniej niż 15 mm w łodydze) należą do rodzaju, w tym do jednego liścia, winorośli, winorośli, winorośli i winorośli. Rodzaj macierzysty rodzaju rodzaju (15 mm lub mniej niż łodyga), w tym winorośl ulotki, winorośl prowincji yingjiang, winorośle winorośli, winorośli werbeny, winorośli i rattanu mengla. W yunnan ludzie można podzielić na dwie kategorie: woskową i ryżową, zgodnie z ich rozumieniem wytrzymałości i siły trzciny. Wosky ma dobrą konsystencję, jest elastyczny, mocny i elastyczny oraz ma dobre właściwości zginania. Dobrze jest podzielić drewno i zrobić szkielet. Sztywność winorośli ryżowych, łatwe rozłupywanie, wydajność przetwarzania, jako materiałów szkieletowych, w tym długiej prowadnicy batów, trzciny, mangli rattanowej i winorośli haczykowych.

Trzon pochwy nazywany jest rattanem, jak bambus, dla solidnego serca. Naskórek trzciny jest zwykle mleczno-biały, mlecznożółty lub czerwonawy, niektóre powierzchnie skóry z rattanu mają wzór punktowy, powszechnie znany jako trzcina, mają naturalny seks przyozdobiony. Istnieje również agat, powszechnie znany jako bambus winorośli, jest królem winorośli, materiał jest dobry, kolor powierzchni jest dobry, jest droższym materiałem winnym.

Palm rattan to wysokiej jakości materiał winorośli, jest to drewno z trzciny, jest to materiał, z którego meble trzciny są szeroko stosowane, meble z trzciny palmowej to również powszechnie przyjęte meble trzcinowe. W tym samym czasie, niektóre skóry materiału winorośli ma wzór punktowy, meble, które wykorzystuje taką laseczkę do wykonania jest również nazywane meble z kwiatów rattanowych, ten rodzaj mebli zdobi lepiej. Czy trzcina kwiatowa może być elementem wzorniczym do modelowania mebli, jak piec piękny wzór sztuczną metodą, także wartą poznania.


Para:Co to jest tokarka do metalu Następny:Co to jest produkcja aluminium?