Co to jest produkcja aluminium?

- Dec 06, 2017-

Fabryk i zakładów produkcyjnych często specjalizują się w różnych rodzajach produkcji metalu, ale proces produkcji aluminium mogą się różnić od procesów dla większości innych rodzajów metali. W przeciwieństwie do niektórych innych metali aluminium jest często wytłaczane podczas produkcji aluminium; proces ten polega na rysunku lub pchania aluminium puste przez matrycę, aby utworzyć kształt produktu. Proces wytłaczania można zrobić jako gorący proces, w którym metal jest podgrzewana do stają się bardziej plastyczny, lub zimny proces, w którym proces odbywa się w temperaturze pokojowej.

Aluminium jest używany na szeroki zakres zastosowań, ponieważ jest lekkie i odporne nakorozji, ale wydaje się być dość kruchy metal, który można przerwać, gdy siła jest stosowana w określony sposób. Wytłaczanie jest cenne metody w procesie produkcji aluminium, bo zwykle stawia mniej stresu na metalu w procesie produkcji w porównaniu do innych metod wytwarzania, co oznacza, że aluminium będzie mniej prawdopodobne, aby tracić swoją moc. Aluminium z pewnością mogą być wykonane w inny sposób, jak również, choć innych metod wytwarzania można zastosować więcej stresu do metalu, tym samym czyniąc go bardziej kruche, jako produkt gotowy.

Po dokonaniu surowców na przydatne części produkcji aluminium można kontynuować cięcie, szlifowanie, wiercenie lub kształtowania do konkretnej potrzeby. Aluminium jest często używany do ramy okienne, części samochodowe, części rowerowych, materiały budowlane takie jak Szalunki, deskowania i wiele więcej. Aluminium można wyciąć i kształcie dość łatwo, co czyni go niezwykle wszechstronny materiał do celów budowlanych. Aluminium nie prowadzi ciepła, jak również inne metale, które mogą być korzystne lub niekorzystne, w zależności od aplikacji. Jest lekki, dzięki czemu nadaje się dla wydajności pojazdów, choć może to więź do stali po podgrzaniu do pewnego stopnia, co może powodować problemy z różnych komponentów samochodowych. Wydajność samochodowych kół mogą być wykonane z aluminium, a jednocześnie nie są najbardziej wytrzymałe opcje, oni z pewnością ograniczyć masę i dodać wydajność.

Recykling jest drugim ważnym procesem produkcji aluminium. Metal ten jest 100% do recyklingu, więc regeneracji aluminium może być przetopione i ponownie przetwarzane wproces wytłaczanialub innychObróbkaprocesów. Częstość występowania aluminium w różnych zastosowaniach, od budowy pojazdów, a nawet kontenery gastronomiczne, sprawiają, że cenny produkt do recyklingu. Jest to szczególnie ważne, ponieważ może być poddana recyklingowi w celu ułamek energii wydatkowane i koszt jej produkcji, od nowych surowców.


Para:Co to jest laska palmowa Następny:Trzy aspekty innowacji nowych chińskich mebli